BESTSELLERY NOWE WYDANIA ODMIANY Z WYSOKIM CBD FEMINIZOWANE NASIONA AUTOMATYCZNE NASIONA NASIONA REGULARNE TOWAR
DOM O BARNEY'S BARNEYS FARM W TRASIE OBSłUGA KLIENTA RECENZJE KOLEKCJE NASION KONOPI FEMINIZOWANE NASIONA NASIONA REGULARNE AUTOMATYCZNE NASIONA BARNEY'S TOWAR
G13 Haze - Regular
G13 Haze - Regular 1G13 Haze - Regular 2G13 Haze - Regular 3G13 Haze - Regular 4G13 Haze - Regular 5

G13 HAZE - REGULAR

DOśWIADCZ TEGO PODNOSZąCEGO NA DUCHU SłODKIEGO SMAKU, JEDYNEGO PRAWDZIWEGO ZWYCIęSCY G13

 
RATING
G13 x Hawaiian Sativa
WYBIERZ ROZMIAR OPAKOWANIA

G13 HAZE - REGULAR™ Nasiona Konopi

Utrzymanie naszego owianego mistyczną legendą szczepu G13 poprzez skrzyżowanie G13 z klasycznym Skunk # 1 okazało się idealnym posunięciem, aby w pierwszym rzucie wzbogacić niezwykle cenny rodowód genetyczny G13. Następnie, poprzez skrzyżowanie G13 X Skunk#1 z naszą ulubioną hawajską Sativą, Barneys Farm wyniosła legendarny G13 na niebiańskie wyżyny, tworząc słynny G13 HAZE™. Roślina ta zapewnia haj o szerokim spektrum doznań, z pełnym efektem wbicia w kanapę połączonym ze specyficznym dla Sativy psychodelicznym hajem. Zestawienie to jest mocne, iście niebiańskie i niezapomniane. G13 HAZE™ wyrasta dość wysoko i daje niespotykanie gęste struktury ciężkich od żywicy topów.

G13 Haze - Regular Nasiona Konopi SPECYFIKACJA

REGURALNY
NORMALNY
G13 x Hawaiian Sativa
Psychodeliczny haj, ekstremalnie energetyzujący, podnoszący na duchu, euforyczny
450-500
65 - 75
PAŹDZIERNIK
3rd-4th week
100-110cm
ŚREDNI
35%
65%
GŁÓWNIE SATIVA
Szałwia, Słodki, Owocowy
Pikantne Drzewo Sandałowe, Ziemisty, Intensywny, Cierpki
SPECYFIKACJA
REGURALNY
NORMALNY
G13 x Hawaiian Sativa
Psychodeliczny haj, ekstremalnie energetyzujący, podnoszący na duchu, euforyczny
450-500
65 - 75
PAŹDZIERNIK
3rd-4th week
100-110cm
ŚREDNI
35%
65%
GŁÓWNIE SATIVA
Szałwia, Słodki, Owocowy
Pikantne Drzewo Sandałowe, Ziemisty, Intensywny, Cierpki

Treść dostępna tylko dla osów dorosłych w wieku 18 lat lub starszych, wejście na stronę barneysfarm.com jest zarezerwowane tylko dla osób pełnoletnich. W Holandii wiek pełnoletności wynosi 18 lat, sprawdź swoje lokalne przepisy i szanuj je. Wysyłamy nasze nasiona marihuany z zastrzeżeniem, że nie będą wykorzystywane w sprzeczności z prawem krajowym. Klienci muszą mieć świadomość, że nasiona konopi są nielegalne w niektórych krajach. Barneys Farm zapewnia te nasiona pod warunkiem, że nie zostaną zabrane do krajów, w których są nielegalne. Ci, którzy to robią, ponoszą wyłączną odpowiedzialność za własne działania, a Barney's Farm nie ponosi żadnej odpowiedzialności w tym zakresie. Nasz sklep internetowy jest zgodny z prawem holenderskim. Nasiona są sprzedawane wyłącznie na pamiątki, przechowywanie i konserwację genetyczną. Ogólna informacja prawna: Kiełkowanie jest nielegalne w większości krajów, sprawdź prawo swojego kraju dotyczące nasion, akcesoriów i innych produktów związanych z kulturą konopi.

Wejdź, mam 18 lat lub więcejNie akceptuję