BESTSELLERY NOWE WYDANIA ODMIANY Z WYSOKIM CBD NASIONA FEMINIZOWANE NASIONA AUTOMATY NASIONA REGULARNE TOWAR
DOM O BARNEY'S BARNEYS FARM W TRASIE OBSłUGA KLIENTA RECENZJE KOLEKCJE NASIONA MARIHUANY NASIONA FEMINIZOWANE NASIONA REGULARNE NASIONA AUTOMATY BARNEY'S TOWAR
G13 Haze - Regular
G13 Haze - Regular 1G13 Haze - Regular 2G13 Haze - Regular 3G13 Haze - Regular 4G13 Haze - Regular 5

G13 HAZE - REGULAR STRAIN

DOśWIADCZ TEGO PODNOSZąCEGO NA DUCHU SłODKIEGO SMAKU, JEDYNEGO PRAWDZIWEGO ZWYCIęSCY G13

 
RATING
G13 x Hawaiian Sativa
33% OFF
WYBIERZ ROZMIAR OPAKOWANIA

G13 Haze - Regular Nasiona Marihuany

Utrzymanie naszego owianego mistyczną legendą szczepu G13 poprzez skrzyżowanie G13 z klasycznym Skunk # 1 okazało się idealnym posunięciem, aby w pierwszym rzucie wzbogacić niezwykle cenny rodowód genetyczny G13. Następnie, poprzez skrzyżowanie G13 X Skunk#1 z naszą ulubioną hawajską Sativą, Barneys Farm wyniosła legendarny G13 na niebiańskie wyżyny, tworząc słynny G13 HAZE. Roślina ta zapewnia haj o szerokim spektrum doznań, z pełnym efektem wbicia w kanapę połączonym ze specyficznym dla Sativy psychodelicznym hajem. Zestawienie to jest mocne, iście niebiańskie i niezapomniane. G13 HAZE wyrasta dość wysoko i daje niespotykanie gęste struktury ciężkich od żywicy topów.Czy G13 Haze - Regular to Indica czy Sativa?
Szczep G13 Haze - Regular z Barneys Farm to 65% Sativa 35% Indica

Jaki jest najlepszy sposób przechowywania nasion szczepu G13 Haze - Regular?
Aby właściwie przechowywać nasiona G13 Haze - Regular, zaleca się przechowywanie ich w chłodnym i ciemnym miejscu w hermetycznym pojemniku, najlepiej w lodówce z odpowiednią etykietą i datą, unikając zamrażania.

Jaka jest najlepsza metoda kiełkowania nasion szczepu G13 Haze - Regular?
Istnieje wiele technik kiełkowania nasion marihuany G13 Haze - Regular, jeśli jest to dozwolone w Twojej lokalizacji. Metoda z ręcznikiem papierowym jest powszechną metodą, w której nasiona G13 Haze - Regular umieszcza się na wilgotnym ręczniku papierowym i przykrywa innym wilgotnym ręcznikiem papierowym, aby zachować wilgoć. Następnie trzymaj ręcznik papierowy w ciepłym, ciemnym miejscu i sprawdzaj go codziennie, aby upewnić się, że pozostaje wilgotny. Kiedy nasiona G13 Haze - Regular wykiełkują, delikatnie umieść je w glebie lub podobnym podłożu uprawnym..

aka jest najlepsza temperatura do kiełkowania nasion konopi G13 Haze - Regular?
Nasiona konopi G13 Haze - Regular kiełkują w temperaturach od 70°F do 90°F (21°C do 32°C). Temperatury poniżej 70°F (21°C) i powyżej 90°F (32°C) mogą zapobiegać lub osłabiać zdrową kiełkowanie. Niskie temperatury opóźniają lub nawet zatrzymują kiełkowanie. Wysokie temperatury mogą powodować słabe kiełkowanie, zahamowany lub wolny wzrost, co również zwiększa możliwość wysychania sadzonek.

G13 Haze - Regular Nasiona Marihuany SPECYFIKACJA

REGURALNY
NORMALNY
G13 x Hawaiian Sativa
Psychodeliczny haj, ekstremalnie energetyzujący, podnoszący na duchu, euforyczny
450-500
65 - 75
PAŹDZIERNIK
3rd-4th week
100-110cm
ŚREDNI
35%
65%
GŁÓWNIE SATIVA
Szałwia, Słodki, Owocowy
Pikantne Drzewo Sandałowe, Ziemisty, Intensywny, Cierpki
SPECYFIKACJA
REGURALNY
NORMALNY
G13 x Hawaiian Sativa
Psychodeliczny haj, ekstremalnie energetyzujący, podnoszący na duchu, euforyczny
450-500
65 - 75
PAŹDZIERNIK
3rd-4th week
100-110cm
ŚREDNI
35%
65%
GŁÓWNIE SATIVA
Szałwia, Słodki, Owocowy
Pikantne Drzewo Sandałowe, Ziemisty, Intensywny, Cierpki

Treść dostępna tylko dla osów dorosłych w wieku 18 lat lub starszych, wejście na stronę barneysfarm.com jest zarezerwowane tylko dla osób pełnoletnich. W Holandii wiek pełnoletności wynosi 18 lat, sprawdź swoje lokalne przepisy i szanuj je. Wysyłamy nasze nasiona marihuany z zastrzeżeniem, że nie będą wykorzystywane w sprzeczności z prawem krajowym. Klienci muszą mieć świadomość, że nasiona konopi są nielegalne w niektórych krajach. Barneys Farm zapewnia te nasiona pod warunkiem, że nie zostaną zabrane do krajów, w których są nielegalne. Ci, którzy to robią, ponoszą wyłączną odpowiedzialność za własne działania, a Barney's Farm nie ponosi żadnej odpowiedzialności w tym zakresie. Nasz sklep internetowy jest zgodny z prawem holenderskim. Nasiona są sprzedawane wyłącznie na pamiątki, przechowywanie i konserwację genetyczną. Ogólna informacja prawna: Kiełkowanie jest nielegalne w większości krajów, sprawdź prawo swojego kraju dotyczące nasion, akcesoriów i innych produktów związanych z kulturą konopi.

Wejdź, mam 18 lat lub więcejNie akceptuję