BESTSELLERY NOWE WYDANIA ODMIANY Z WYSOKIM CBD NASIONA FEMINIZOWANE NASIONA AUTOMATY NASIONA REGULARNE TOWAR
DOM O BARNEY'S BARNEYS FARM W TRASIE OBSłUGA KLIENTA RECENZJE KOLEKCJE NASIONA MARIHUANY NASIONA FEMINIZOWANE NASIONA REGULARNE NASIONA AUTOMATY BARNEY'S TOWAR
Dr Grinspoon
Dr Grinspoon 1Dr Grinspoon 2Dr Grinspoon 3Dr Grinspoon 4Dr Grinspoon 5
Dr Grinspoon 6Dr Grinspoon 7Dr Grinspoon 8Dr Grinspoon 9Dr Grinspoon 10

DR GRINSPOON STRAIN

NIE PRZEGAP TEJ WYSOKO CENIONEJ KLASYKI Z CZYSTYM SATIVKOWYM HAJEM.

 
RATING
Heirloom Sativa Strain
WYBIERZ ROZMIAR OPAKOWANIA
  • Przepraszamy, te nasiona nie są obecnie dostępne do kupienia.
  • Chcesz, abyśmy wysłali Ci wiadomość e-mail, gdy te nasiona wrócą do sprzedaży?

Dr Grinspoon Nasiona Marihuany

Genotyp ten został nazwany imieniem wspaniałego znawcy, badacza i zwolennika konopi, doktora Lestera Grinspoona. Dr Grinspoon to czysta Sativa, wysoka z rozrzedzonymi liśćmi. Ta roślina kwitnie nieco dłużej, lecz wynagradza to drobnymi czerwonobrązowymi topami pokrytymi kryształkami THC, które wiszą na chudych gałązkach. Topy pachną mieszanką cytryny oraz sumaku i tworzą lekki dym z pikantną nutką owoców tropikalnych. Dr. GRINSPOON oferuje klasyczną Sativę najwyższej jakości, która daje mocnego, długotrwałego, mózgowego haja.    Czy [NAZWA SZCZEPU] to Indica czy Sativa?
Szczep [NAZWA SZCZEPU] z Barneys Farm to 100% Sativa

Jaki jest najlepszy sposób przechowywania nasion szczepu [NAZWA SZCZEPU]?
Aby właściwie przechowywać nasiona [NAZWA SZCZEPU], zaleca się przechowywanie ich w chłodnym i ciemnym miejscu w hermetycznym pojemniku, najlepiej w lodówce z odpowiednią etykietą i datą, unikając zamrażania.

Jaka jest najlepsza metoda kiełkowania nasion szczepu [NAZWA SZCZEPU]?
Istnieje wiele technik kiełkowania nasion marihuany Dr Grinspoon, jeśli jest to dozwolone w Twojej lokalizacji. Metoda z ręcznikiem papierowym jest powszechną metodą, w której nasiona [NAZWA SZCZEPU] umieszcza się na wilgotnym ręczniku papierowym i przykrywa innym wilgotnym ręcznikiem papierowym, aby zachować wilgoć. Następnie trzymaj ręcznik papierowy w ciepłym, ciemnym miejscu i sprawdzaj go codziennie, aby upewnić się, że pozostaje wilgotny. Kiedy nasiona [NAZWA SZCZEPU] wykiełkują, delikatnie umieść je w glebie lub podobnym podłożu uprawnym..

aka jest najlepsza temperatura do kiełkowania nasion konopi Dr Grinspoon?
Nasiona konopi Dr Grinspoon kiełkują w temperaturach od 70°F do 90°F (21°C do 32°C). Temperatury poniżej 70°F (21°C) i powyżej 90°F (32°C) mogą zapobiegać lub osłabiać zdrową kiełkowanie. Niskie temperatury opóźniają lub nawet zatrzymują kiełkowanie. Wysokie temperatury mogą powodować słabe kiełkowanie, zahamowany lub wolny wzrost, co również zwiększa możliwość wysychania sadzonek.

Dr Grinspoon Nasiona Marihuany SPECYFIKACJA

Feminizowane
NORMALNY
Heirloom Sativa Strain
Skupiający, Gadatliwy, Mózgowy, Długotrwały, Energetyczny
450 gr/plant
350 gr/m˛
90 - 95
LISTOPAD
2nd-3rd week
140/160cm
140-160cm
160-180cm
Wysoki
100%
100% Sativa
Miodowy, Sosnowy, Intensywny, Ziemisty
Sumak, Cytryna, Mrowiący, Tropikalne Owoce
SPECYFIKACJA
Feminizowane
NORMALNY
Heirloom Sativa Strain
Skupiający, Gadatliwy, Mózgowy, Długotrwały, Energetyczny
450 gr/plant
350 gr/m˛
90 - 95
LISTOPAD
2nd-3rd week
140/160cm
140-160cm
160-180cm
Wysoki
100%
100% Sativa
Miodowy, Sosnowy, Intensywny, Ziemisty
Sumak, Cytryna, Mrowiący, Tropikalne Owoce

Treść dostępna tylko dla osów dorosłych w wieku 18 lat lub starszych, wejście na stronę barneysfarm.com jest zarezerwowane tylko dla osób pełnoletnich. W Holandii wiek pełnoletności wynosi 18 lat, sprawdź swoje lokalne przepisy i szanuj je. Wysyłamy nasze nasiona marihuany z zastrzeżeniem, że nie będą wykorzystywane w sprzeczności z prawem krajowym. Klienci muszą mieć świadomość, że nasiona konopi są nielegalne w niektórych krajach. Barneys Farm zapewnia te nasiona pod warunkiem, że nie zostaną zabrane do krajów, w których są nielegalne. Ci, którzy to robią, ponoszą wyłączną odpowiedzialność za własne działania, a Barney's Farm nie ponosi żadnej odpowiedzialności w tym zakresie. Nasz sklep internetowy jest zgodny z prawem holenderskim. Nasiona są sprzedawane wyłącznie na pamiątki, przechowywanie i konserwację genetyczną. Ogólna informacja prawna: Kiełkowanie jest nielegalne w większości krajów, sprawdź prawo swojego kraju dotyczące nasion, akcesoriów i innych produktów związanych z kulturą konopi.

Wejdź, mam 18 lat lub więcejNie akceptuję