BESTSELLERY NOWE WYDANIA ODMIANY Z WYSOKIM CBD FEMINIZOWANE NASIONA AUTOMATYCZNE NASIONA NASIONA REGULARNE TOWAR
DOM O BARNEY'S BARNEYS FARM W TRASIE OBSłUGA KLIENTA RECENZJE KOLEKCJE NASION KONOPI FEMINIZOWANE NASIONA NASIONA REGULARNE AUTOMATYCZNE NASIONA BARNEY'S TOWAR
Dos Si Dos Auto
Dos Si Dos Auto 1Dos Si Dos Auto 2Dos Si Dos Auto 3Dos Si Dos Auto 4Dos Si Dos Auto 5
Dos Si Dos Auto 6Dos Si Dos Auto 7Dos Si Dos Auto 8Dos Si Dos Auto 9Dos Si Dos Auto 10

DOS SI DOS AUTO

CIESZ SIę TYM AUTOMATYCZNIE KWITNąCYM CUDEM, KTóRY SMAKUJE JAK CIASTO.

 
RATING
Dos Si Dos x BF Super Auto #1
WYBIERZ ROZMIAR OPAKOWANIA

DOS SI DOS AUTO™ Nasiona Konopi

Śledź Toni13 Barneys Farm Oficjalnego hodowcę testowego już dziś! Zobacz jego wynik testowy DOS SI DOS AUTO ™. - https://cultivandomedicina.com/blog-cultivo-marihuana - https://www.facebook.com/pg/Toni13A/posts/ DOS SI DOS AUTO ™ to niezwykła nowa super rasa kwiatów automatycznych dominujących Indica z 65% Indica / 35% Sativa, idealnie pasująca do naszej stale rosnącej kolekcji Cali z automatycznie kwitnącymi kwiatami. Ten klejnot łączy historyczną moc rodzicielską Face Off OG x Girl Scout Cookies teraz skrzyżowane z naszym BF Super Auto # 1 = Zwiększone plony, moc i produkcja trychomów, zapewniając DOS SI DOS AUTO ™ poważny zastrzyk genetyczny. Dos Si Dos Auto ™ łagodzi lęk i ból oraz zmiękcza Twój dzień pod każdym względem. Trwałe smaki limonki przypominają trochę cytrynowego ciasta bezowego świeżego z pieca. Ten czarujący demon prędkości rośnie, wspina się na wysokość wewnętrzną 100 cm i do 140 cm na zewnątrz. Roślina ta eksploduje od nasion do ścinki w zaledwie 70-75 dni, generując niesamowite plony do 600 g / m2, przy THC mierzonym powyżej 20%. Zanurz się w cudownym śnie o boskiej rozkoszy dzięki jedynemu Dos Si Dos Auto ™, automatycznie kwitnącemu, który pozwala przekroczyć rzeczywistość.

Dos Si Dos Auto Nasiona Konopi SPECYFIKACJA

Feminizowane
Automatycznie Kwitnący
Dos Si Dos x BF Super Auto #1
Aktywny, Mocno Upalony
800 gr/m˛
600 gr/m˛
70 - 75
100cm
140cm
ŚREDNI
65%
35%
GŁÓWNIE INDIKA
Owoc cytrynowy, Słodki
Ciasto Bezowe
SPECYFIKACJA
Feminizowane
Automatycznie Kwitnący
Dos Si Dos x BF Super Auto #1
Aktywny, Mocno Upalony
800 gr/m˛
600 gr/m˛
70 - 75
100cm
140cm
ŚREDNI
65%
35%
GŁÓWNIE INDIKA
Owoc cytrynowy, Słodki
Ciasto Bezowe

Treść dostępna tylko dla osów dorosłych w wieku 18 lat lub starszych, wejście na stronę barneysfarm.com jest zarezerwowane tylko dla osób pełnoletnich. W Holandii wiek pełnoletności wynosi 18 lat, sprawdź swoje lokalne przepisy i szanuj je. Wysyłamy nasze nasiona marihuany z zastrzeżeniem, że nie będą wykorzystywane w sprzeczności z prawem krajowym. Klienci muszą mieć świadomość, że nasiona konopi są nielegalne w niektórych krajach. Barneys Farm zapewnia te nasiona pod warunkiem, że nie zostaną zabrane do krajów, w których są nielegalne. Ci, którzy to robią, ponoszą wyłączną odpowiedzialność za własne działania, a Barney's Farm nie ponosi żadnej odpowiedzialności w tym zakresie. Nasz sklep internetowy jest zgodny z prawem holenderskim. Nasiona są sprzedawane wyłącznie na pamiątki, przechowywanie i konserwację genetyczną. Ogólna informacja prawna: Kiełkowanie jest nielegalne w większości krajów, sprawdź prawo swojego kraju dotyczące nasion, akcesoriów i innych produktów związanych z kulturą konopi.

Wejdź, mam 18 lat lub więcejNie akceptuję