BESTSELLERY NOWE WYDANIA ODMIANY Z WYSOKIM CBD NASIONA FEMINIZOWANE NASIONA AUTOMATY NASIONA REGULARNE TOWAR
DOM O BARNEY'S BARNEYS FARM W TRASIE OBSłUGA KLIENTA RECENZJE KOLEKCJE NASIONA MARIHUANY NASIONA FEMINIZOWANE NASIONA REGULARNE NASIONA AUTOMATY BARNEY'S TOWAR
Dos Si Dos 33
Dos Si Dos 33 1Dos Si Dos 33 2Dos Si Dos 33 3Dos Si Dos 33 4Dos Si Dos 33 5
Dos Si Dos 33 6Dos Si Dos 33 7Dos Si Dos 33 8Dos Si Dos 33 9Dos Si Dos 33 10

DOS SI DOS 33 STRAIN

BąDź BARDZO OSTROżNY PRZY PIERWSZYM SPOTKANIU Z Tą NOWą, SILNą GENETYKą US

 
RATING
Dos Si Dos x Gelato #33
WYBIERZ ROZMIAR OPAKOWANIA

Dos Si Dos 33 Nasiona Marihuany

 Kalifornijska Kolekcja Barneys Farm zyskuje kolejny zastrzyk super mocy dzięki tej wybuchowej kolekcji terpenów połączonych z jednymi z najbardziej zdumiewających fenotypów marihuany na świecie. Dos Si Dos został stworzony z OG Kush Breath`a, kosmicznie nokautującego Girl Scout Cookies`a i skrzyżowanego z Face Off OG, a następnie ponownie skrzyżowanego z naszymi legendarnym Cookie Kush`em (OG Kush pheno x GSC). Ale to nie wszystko, TO TYLKO POŁOWA HISTORII... Jako wisienkę na torcie do tego wszystkiego dodaliśmy subtelną mieszankę Gelato # 33 czyli miks Sunset Sherbet i Thin Mint GSC i boom! gotowe. Narodził się nowy mistrz: po potężnym strzale euforycznej sativy następuje mega uspokajająca bania, na tyle potężna że wściekłego słonia by udobruchała. Wewnątrz można spodziewać się nawet 700 g zapierających dech w piersiach topów na m2, przy niewielkiej wysokości wynoszącej zaledwie 90 cm. Rośliny znajdujące się na zewnątrz mają potencjał urodzenia nawet 2 kg i są łatwo dostępne dzięki zbiurce w połowie października. Ta niezwykła kontrastująca limonkowo-zielona i fioletowa roślina, mocna 22-28% THC i pysznie smakująca Indica (60% Indica / 40% Sativa) pozostawi trwale zrelaksowane i szczęśliwe uczucie dla wszystkich, którzy ją kolekcjonują i sami wypróbują.Czy Dos Si Dos 33 to Indica czy Sativa?
Szczep Dos Si Dos 33 z Barneys Farm to 40% Sativa 60% Indica

Jaki jest najlepszy sposób przechowywania nasion szczepu Dos Si Dos 33?
Aby właściwie przechowywać nasiona Dos Si Dos 33, zaleca się przechowywanie ich w chłodnym i ciemnym miejscu w hermetycznym pojemniku, najlepiej w lodówce z odpowiednią etykietą i datą, unikając zamrażania.

Jaka jest najlepsza metoda kiełkowania nasion szczepu Dos Si Dos 33?
Istnieje wiele technik kiełkowania nasion marihuany Dos Si Dos 33, jeśli jest to dozwolone w Twojej lokalizacji. Metoda z ręcznikiem papierowym jest powszechną metodą, w której nasiona Dos Si Dos 33 umieszcza się na wilgotnym ręczniku papierowym i przykrywa innym wilgotnym ręcznikiem papierowym, aby zachować wilgoć. Następnie trzymaj ręcznik papierowy w ciepłym, ciemnym miejscu i sprawdzaj go codziennie, aby upewnić się, że pozostaje wilgotny. Kiedy nasiona Dos Si Dos 33 wykiełkują, delikatnie umieść je w glebie lub podobnym podłożu uprawnym..

aka jest najlepsza temperatura do kiełkowania nasion konopi Dos Si Dos 33?
Nasiona konopi Dos Si Dos 33 kiełkują w temperaturach od 70°F do 90°F (21°C do 32°C). Temperatury poniżej 70°F (21°C) i powyżej 90°F (32°C) mogą zapobiegać lub osłabiać zdrową kiełkowanie. Niskie temperatury opóźniają lub nawet zatrzymują kiełkowanie. Wysokie temperatury mogą powodować słabe kiełkowanie, zahamowany lub wolny wzrost, co również zwiększa możliwość wysychania sadzonek.

Dos Si Dos 33 Nasiona Marihuany SPECYFIKACJA

Feminizowane
NORMALNY
Dos Si Dos x Gelato #33
Relaksujący, Uspokajający, Szczęśliwy
1500-2000 gr/plant
650-750 gr/m˛
60 - 65
PAŹDZIERNIK
1st-2nd week
90-110cm
150-200cm
KRÓTKI
60%
40%
GŁÓWNIE INDIKA
Mięta, Limonka, Przyprawy
Ciastka, Sorbet, Limonka
4
Cool, Hot & Temperate
SPECYFIKACJA
Feminizowane
NORMALNY
Dos Si Dos x Gelato #33
Relaksujący, Uspokajający, Szczęśliwy
1500-2000 gr/plant
650-750 gr/m˛
60 - 65
PAŹDZIERNIK
1st-2nd week
90-110cm
150-200cm
KRÓTKI
60%
40%
GŁÓWNIE INDIKA
Mięta, Limonka, Przyprawy
Ciastka, Sorbet, Limonka
4
Cool, Hot & Temperate

Treść dostępna tylko dla osów dorosłych w wieku 18 lat lub starszych, wejście na stronę barneysfarm.com jest zarezerwowane tylko dla osób pełnoletnich. W Holandii wiek pełnoletności wynosi 18 lat, sprawdź swoje lokalne przepisy i szanuj je. Wysyłamy nasze nasiona marihuany z zastrzeżeniem, że nie będą wykorzystywane w sprzeczności z prawem krajowym. Klienci muszą mieć świadomość, że nasiona konopi są nielegalne w niektórych krajach. Barneys Farm zapewnia te nasiona pod warunkiem, że nie zostaną zabrane do krajów, w których są nielegalne. Ci, którzy to robią, ponoszą wyłączną odpowiedzialność za własne działania, a Barney's Farm nie ponosi żadnej odpowiedzialności w tym zakresie. Nasz sklep internetowy jest zgodny z prawem holenderskim. Nasiona są sprzedawane wyłącznie na pamiątki, przechowywanie i konserwację genetyczną. Ogólna informacja prawna: Kiełkowanie jest nielegalne w większości krajów, sprawdź prawo swojego kraju dotyczące nasion, akcesoriów i innych produktów związanych z kulturą konopi.

Wejdź, mam 18 lat lub więcejNie akceptuję