BESTSELLERY NOWE WYDANIA ODMIANY Z WYSOKIM CBD NASIONA FEMINIZOWANE NASIONA AUTOMATY NASIONA REGULARNE TOWAR
DOM O BARNEY'S BARNEYS FARM W TRASIE OBSłUGA KLIENTA RECENZJE KOLEKCJE NASIONA MARIHUANY NASIONA FEMINIZOWANE NASIONA REGULARNE NASIONA AUTOMATY BARNEY'S TOWAR
Dos Si Dos 33
Dos Si Dos 33 1Dos Si Dos 33 2Dos Si Dos 33 3Dos Si Dos 33 4Dos Si Dos 33 5
Dos Si Dos 33 6Dos Si Dos 33 7Dos Si Dos 33 8Dos Si Dos 33 9Dos Si Dos 33 10

DOS SI DOS 33 STRAIN

BąDź BARDZO OSTROżNY PRZY PIERWSZYM SPOTKANIU Z Tą NOWą, SILNą GENETYKą US

 
RATING
Dos Si Dos x Gelato #33
WYBIERZ ROZMIAR OPAKOWANIA

DOS SI DOS 33™ Nasiona Marihuany

 Kalifornijska Kolekcja Barneys Farm zyskuje kolejny zastrzyk super mocy dzięki tej wybuchowej kolekcji terpenów połączonych z jednymi z najbardziej zdumiewających fenotypów marihuany na świecie. Dos Si Dos został stworzony z OG Kush Breath`a, kosmicznie nokautującego Girl Scout Cookies`a i skrzyżowanego z Face Off OG, a następnie ponownie skrzyżowanego z naszymi legendarnym Cookie Kush`em (OG Kush pheno x GSC). Ale to nie wszystko, TO TYLKO POŁOWA HISTORII... Jako wisienkę na torcie do tego wszystkiego dodaliśmy subtelną mieszankę Gelato # 33 czyli miks Sunset Sherbet i Thin Mint GSC i boom! gotowe. Narodził się nowy mistrz: po potężnym strzale euforycznej sativy następuje mega uspokajająca bania, na tyle potężna że wściekłego słonia by udobruchała. Wewnątrz można spodziewać się nawet 700 g zapierających dech w piersiach topów na m2, przy niewielkiej wysokości wynoszącej zaledwie 90 cm. Rośliny znajdujące się na zewnątrz mają potencjał urodzenia nawet 2 kg i są łatwo dostępne dzięki zbiurce w połowie października. Ta niezwykła kontrastująca limonkowo-zielona i fioletowa roślina, mocna 22-28% THC i pysznie smakująca Indica (60% Indica / 40% Sativa) pozostawi trwale zrelaksowane i szczęśliwe uczucie dla wszystkich, którzy ją kolekcjonują i sami wypróbują.

Dos Si Dos 33 Nasiona Marihuany SPECYFIKACJA

Feminizowane
NORMALNY
Dos Si Dos x Gelato #33
Relaksujący, Uspokajający, Szczęśliwy
2000
700 gr/m˛
60 - 65
PAŹDZIERNIK
1st-2nd week
90cm
KRÓTKI
60%
40%
GŁÓWNIE INDIKA
Mięta, Limonka, Przyprawy
Ciastka, Sorbet, Limonka
4
Cool, Hot & Temperate
SPECYFIKACJA
Feminizowane
NORMALNY
Dos Si Dos x Gelato #33
Relaksujący, Uspokajający, Szczęśliwy
2000
700 gr/m˛
60 - 65
PAŹDZIERNIK
1st-2nd week
90cm
KRÓTKI
60%
40%
GŁÓWNIE INDIKA
Mięta, Limonka, Przyprawy
Ciastka, Sorbet, Limonka
4
Cool, Hot & Temperate

Treść dostępna tylko dla osów dorosłych w wieku 18 lat lub starszych, wejście na stronę barneysfarm.com jest zarezerwowane tylko dla osób pełnoletnich. W Holandii wiek pełnoletności wynosi 18 lat, sprawdź swoje lokalne przepisy i szanuj je. Wysyłamy nasze nasiona marihuany z zastrzeżeniem, że nie będą wykorzystywane w sprzeczności z prawem krajowym. Klienci muszą mieć świadomość, że nasiona konopi są nielegalne w niektórych krajach. Barneys Farm zapewnia te nasiona pod warunkiem, że nie zostaną zabrane do krajów, w których są nielegalne. Ci, którzy to robią, ponoszą wyłączną odpowiedzialność za własne działania, a Barney's Farm nie ponosi żadnej odpowiedzialności w tym zakresie. Nasz sklep internetowy jest zgodny z prawem holenderskim. Nasiona są sprzedawane wyłącznie na pamiątki, przechowywanie i konserwację genetyczną. Ogólna informacja prawna: Kiełkowanie jest nielegalne w większości krajów, sprawdź prawo swojego kraju dotyczące nasion, akcesoriów i innych produktów związanych z kulturą konopi.

Wejdź, mam 18 lat lub więcejNie akceptuję