BESTSELLERY NOWE WYDANIA ODMIANY Z WYSOKIM CBD FEMINIZOWANE NASIONA AUTOMATYCZNE NASIONA NASIONA REGULARNE TOWAR
DOM O BARNEY'S BARNEYS FARM W TRASIE OBSłUGA KLIENTA RECENZJE KOLEKCJE NASION KONOPI FEMINIZOWANE NASIONA NASIONA REGULARNE AUTOMATYCZNE NASIONA BARNEY'S TOWAR
Dos Si Dos 33

DOS SI DOS 33

BąDź BARDZO OSTROżNY PRZY PIERWSZYM SPOTKANIU Z Tą NOWą, SILNą GENETYKą US

 
RATING
Dos Si Dos x Gelato #33
WYBIERZ ROZMIAR OPAKOWANIA
  • Przepraszamy, te nasiona nie są obecnie dostępne do kupienia.
  • Chcesz, abyśmy wysłali Ci wiadomość e-mail, gdy te nasiona wrócą do sprzedaży?

DOS SI DOS 33™ Nasiona Konopi

Premiera w drugiej połowie roku 2019 ........  Kalifornijska Kolekcja Barneys Farm zyskuje kolejny zastrzyk super mocy dzięki tej wybuchowej kolekcji terpenów połączonych z jednymi z najbardziej zdumiewających fenotypów marihuany na świecie. Dos Si Dos został stworzony z OG Kush Breath`a, kosmicznie nokautującego Girl Scout Cookies`a i skrzyżowanego z Face Off OG, a następnie ponownie skrzyżowanego z naszymi legendarnym Cookie Kush`em (OG Kush pheno x GSC). Ale to nie wszystko, TO TYLKO POŁOWA HISTORII... Jako wisienkę na torcie do tego wszystkiego dodaliśmy subtelną mieszankę Gelato # 33 czyli miks Sunset Sherbet i Thin Mint GSC i boom! gotowe. Narodził się nowy mistrz: po potężnym strzale euforycznej sativy następuje mega uspokajająca bania, na tyle potężna że wściekłego słonia by udobruchała. Wewnątrz można spodziewać się nawet 700 g zapierających dech w piersiach topów na m2, przy niewielkiej wysokości wynoszącej zaledwie 90 cm. Rośliny znajdujące się na zewnątrz mają potencjał urodzenia nawet 2 kg i są łatwo dostępne dzięki zbiurce w połowie października. Ta niezwykła kontrastująca limonkowo-zielona i fioletowa roślina, mocna 22-28% THC i pysznie smakująca Indica (60% Indica / 40% Sativa) pozostawi trwale zrelaksowane i szczęśliwe uczucie dla wszystkich, którzy ją kolekcjonują i sami wypróbują.

Dos Si Dos 33 Nasiona Konopi SPECYFIKACJA

Feminizowane
NORMALNY
WEWNĄTRZ/ZEWNĄTRZ
Dos Si Dos x Gelato #33
Relaksujący, Uspokajający, Szczęśliwy
2000
700 gr/m˛
60 - 65
PAŹDZIERNIK
1st-2nd week
90cm
KRÓTKI
60%
40%
GŁÓWNIE INDIKA
ŚREDNI
TAK
Mięta, Limonka, Przyprawy
Ciastka, Sorbet, Limonka
5
3
4
5
4
Cool, Hot & Temperate
1
SPECYFIKACJA
Feminizowane
NORMALNY
WEWNĄTRZ/ZEWNĄTRZ
Dos Si Dos x Gelato #33
Relaksujący, Uspokajający, Szczęśliwy
2000
700 gr/m˛
60 - 65
PAŹDZIERNIK
1st-2nd week
90cm
KRÓTKI
60%
40%
GŁÓWNIE INDIKA
ŚREDNI
TAK
Mięta, Limonka, Przyprawy
Ciastka, Sorbet, Limonka
5
3
4
5
4
Cool, Hot & Temperate
1

Treść dostępna tylko dla osów dorosłych w wieku 18 lat lub starszych, wejście na stronę barneysfarm.com jest zarezerwowane tylko dla osób pełnoletnich. W Holandii wiek pełnoletności wynosi 18 lat, sprawdź swoje lokalne przepisy i szanuj je. Wysyłamy nasze nasiona marihuany z zastrzeżeniem, że nie będą wykorzystywane w sprzeczności z prawem krajowym. Klienci muszą mieć świadomość, że nasiona konopi są nielegalne w niektórych krajach. Barneys Farm zapewnia te nasiona pod warunkiem, że nie zostaną zabrane do krajów, w których są nielegalne. Ci, którzy to robią, ponoszą wyłączną odpowiedzialność za własne działania, a Barney's Farm nie ponosi żadnej odpowiedzialności w tym zakresie. Nasz sklep internetowy jest zgodny z prawem holenderskim. Nasiona są sprzedawane wyłącznie na pamiątki, przechowywanie i konserwację genetyczną. Ogólna informacja prawna: Kiełkowanie jest nielegalne w większości krajów, sprawdź prawo swojego kraju dotyczące nasion, akcesoriów i innych produktów związanych z kulturą konopi.

Wejdź, mam 18 lat lub więcejNie akceptuje