BESTSELLERY NOWE WYDANIA ODMIANY Z WYSOKIM CBD FEMINIZOWANE NASIONA AUTOMATYCZNE NASIONA NASIONA REGULARNE TOWAR
DOM O BARNEY'S BARNEYS FARM W TRASIE OBSłUGA KLIENTA RECENZJE KOLEKCJE NASION KONOPI FEMINIZOWANE NASIONA NASIONA REGULARNE AUTOMATYCZNE NASIONA BARNEY'S TOWAR
Critical Kush Auto
Critical Kush Auto 1Critical Kush Auto 2Critical Kush Auto 3Critical Kush Auto 4Critical Kush Auto 5
Critical Kush Auto 6Critical Kush Auto 7Critical Kush Auto 8Critical Kush Auto 9Critical Kush Auto 10

CRITICAL KUSH AUTO

ZDOBąDź WYSOKIEJ JAKOśCI KUSH`A Z CRITICAL KUSH AUTO W ZALEDWIE 9 TYGODNI

 
RATING
Critical Kush x BF Super Auto #1
WYBIERZ ROZMIAR OPAKOWANIA

CRITICAL KUSH AUTO™ Nasiona Konopi

Jedna z najbardziej popularnych odmian od Barney’s Farm jest teraz dostępna w wersji automatycznie kwitnącej – oto CRITICAL KUSH AUTO™. Gatunek został stworzony poprzez skrzyżowanie Critical Kush`a z naszą najbardziej zaawansowaną automatycznie kwitnącą rośliną, i może być twoja już w 8-9 tygodni. Dojrzewanie zaczyna się w piątym tygodniu, a dojrzała roślina osiąga wysokość 75 cm. Z głównego pnia wyrasta wiele gałązek które są wyładowane smakowitymi, drobnymi lecz gęstymi topami. Nie zapominajmy też o wyśmienitym ziemistym smaku sosny i oryginalnego Kush. To świetny wybór dla miłośników dobrej Indici.    

Critical Kush Auto Nasiona Konopi SPECYFIKACJA

Feminizowane
Automatycznie Kwitnący
Critical Kush x BF Super Auto #1
Relaksujący, Uspokajający, Usypiający, Mózgowy
550 gr/m˛
70 - 80
70/80cm
70/80cm
70-100cm
KRÓTKI
90%
10%
GŁÓWNIE INDIKA
Drzewo sosnowe, Kushowy
Gładki delikatny, Ziemisty, Owocowy
SPECYFIKACJA
Feminizowane
Automatycznie Kwitnący
Critical Kush x BF Super Auto #1
Relaksujący, Uspokajający, Usypiający, Mózgowy
550 gr/m˛
70 - 80
70/80cm
70/80cm
70-100cm
KRÓTKI
90%
10%
GŁÓWNIE INDIKA
Drzewo sosnowe, Kushowy
Gładki delikatny, Ziemisty, Owocowy

Treść dostępna tylko dla osów dorosłych w wieku 18 lat lub starszych, wejście na stronę barneysfarm.com jest zarezerwowane tylko dla osób pełnoletnich. W Holandii wiek pełnoletności wynosi 18 lat, sprawdź swoje lokalne przepisy i szanuj je. Wysyłamy nasze nasiona marihuany z zastrzeżeniem, że nie będą wykorzystywane w sprzeczności z prawem krajowym. Klienci muszą mieć świadomość, że nasiona konopi są nielegalne w niektórych krajach. Barneys Farm zapewnia te nasiona pod warunkiem, że nie zostaną zabrane do krajów, w których są nielegalne. Ci, którzy to robią, ponoszą wyłączną odpowiedzialność za własne działania, a Barney's Farm nie ponosi żadnej odpowiedzialności w tym zakresie. Nasz sklep internetowy jest zgodny z prawem holenderskim. Nasiona są sprzedawane wyłącznie na pamiątki, przechowywanie i konserwację genetyczną. Ogólna informacja prawna: Kiełkowanie jest nielegalne w większości krajów, sprawdź prawo swojego kraju dotyczące nasion, akcesoriów i innych produktów związanych z kulturą konopi.

Wejdź, mam 18 lat lub więcejNie akceptuję