BESTSELLERY NOWE WYDANIA ODMIANY Z WYSOKIM CBD NASIONA FEMINIZOWANE NASIONA AUTOMATY NASIONA REGULARNE TOWAR
DOM O BARNEY'S BARNEYS FARM W TRASIE OBSłUGA KLIENTA RECENZJE KOLEKCJE NASIONA MARIHUANY NASIONA FEMINIZOWANE NASIONA REGULARNE NASIONA AUTOMATY BARNEY'S TOWAR
Critical Kush Auto
Critical Kush Auto 1Critical Kush Auto 2Critical Kush Auto 3Critical Kush Auto 4Critical Kush Auto 5
Critical Kush Auto 6Critical Kush Auto 7Critical Kush Auto 8Critical Kush Auto 9Critical Kush Auto 10

CRITICAL KUSH AUTO STRAIN

ZDOBąDź WYSOKIEJ JAKOśCI KUSH`A Z CRITICAL KUSH AUTO W ZALEDWIE 9 TYGODNI

 
RATING
Critical Kush x BF Super Auto #1
33% OFF
WYBIERZ ROZMIAR OPAKOWANIA

Critical Kush Auto Nasiona Marihuany

Jedna z najbardziej popularnych odmian od Barney’s Farm jest teraz dostępna w wersji automatycznie kwitnącej – oto CRITICAL KUSH AUTO. Gatunek został stworzony poprzez skrzyżowanie Critical Kush`a z naszą najbardziej zaawansowaną automatycznie kwitnącą rośliną, i może być twoja już w 8-9 tygodni. Dojrzewanie zaczyna się w piątym tygodniu, a dojrzała roślina osiąga wysokość 75 cm. Z głównego pnia wyrasta wiele gałązek które są wyładowane smakowitymi, drobnymi lecz gęstymi topami. Nie zapominajmy też o wyśmienitym ziemistym smaku sosny i oryginalnego Kush. To świetny wybór dla miłośników dobrej Indici.    Czy Critical Kush Auto to Indica czy Sativa?
Szczep Critical Kush Auto z Barneys Farm to 10% Sativa 90% Indica

Jaki jest najlepszy sposób przechowywania nasion szczepu Critical Kush Auto?
Aby właściwie przechowywać nasiona Critical Kush Auto, zaleca się przechowywanie ich w chłodnym i ciemnym miejscu w hermetycznym pojemniku, najlepiej w lodówce z odpowiednią etykietą i datą, unikając zamrażania.

Jaka jest najlepsza metoda kiełkowania nasion szczepu Critical Kush Auto?
Istnieje wiele technik kiełkowania nasion marihuany Critical Kush Auto, jeśli jest to dozwolone w Twojej lokalizacji. Metoda z ręcznikiem papierowym jest powszechną metodą, w której nasiona Critical Kush Auto umieszcza się na wilgotnym ręczniku papierowym i przykrywa innym wilgotnym ręcznikiem papierowym, aby zachować wilgoć. Następnie trzymaj ręcznik papierowy w ciepłym, ciemnym miejscu i sprawdzaj go codziennie, aby upewnić się, że pozostaje wilgotny. Kiedy nasiona Critical Kush Auto wykiełkują, delikatnie umieść je w glebie lub podobnym podłożu uprawnym..

aka jest najlepsza temperatura do kiełkowania nasion konopi Critical Kush Auto?
Nasiona konopi Critical Kush Auto kiełkują w temperaturach od 70°F do 90°F (21°C do 32°C). Temperatury poniżej 70°F (21°C) i powyżej 90°F (32°C) mogą zapobiegać lub osłabiać zdrową kiełkowanie. Niskie temperatury opóźniają lub nawet zatrzymują kiełkowanie. Wysokie temperatury mogą powodować słabe kiełkowanie, zahamowany lub wolny wzrost, co również zwiększa możliwość wysychania sadzonek.

Critical Kush Auto Nasiona Marihuany SPECYFIKACJA

Feminizowane
Automatycznie Kwitnący
Critical Kush x BF Super Auto #1
Relaksujący, Uspokajający, Usypiający, Mózgowy
180-250 gr/plant
450 – 550 gr/m˛
70 - 80
70-90cm
80-110cm
KRÓTKI
90%
10%
GŁÓWNIE INDIKA
Drzewo sosnowe, Kushowy
Gładki delikatny, Ziemisty, Owocowy
SPECYFIKACJA
Feminizowane
Automatycznie Kwitnący
Critical Kush x BF Super Auto #1
Relaksujący, Uspokajający, Usypiający, Mózgowy
180-250 gr/plant
450 – 550 gr/m˛
70 - 80
70-90cm
80-110cm
KRÓTKI
90%
10%
GŁÓWNIE INDIKA
Drzewo sosnowe, Kushowy
Gładki delikatny, Ziemisty, Owocowy

Treść dostępna tylko dla osów dorosłych w wieku 18 lat lub starszych, wejście na stronę barneysfarm.com jest zarezerwowane tylko dla osób pełnoletnich. W Holandii wiek pełnoletności wynosi 18 lat, sprawdź swoje lokalne przepisy i szanuj je. Wysyłamy nasze nasiona marihuany z zastrzeżeniem, że nie będą wykorzystywane w sprzeczności z prawem krajowym. Klienci muszą mieć świadomość, że nasiona konopi są nielegalne w niektórych krajach. Barneys Farm zapewnia te nasiona pod warunkiem, że nie zostaną zabrane do krajów, w których są nielegalne. Ci, którzy to robią, ponoszą wyłączną odpowiedzialność za własne działania, a Barney's Farm nie ponosi żadnej odpowiedzialności w tym zakresie. Nasz sklep internetowy jest zgodny z prawem holenderskim. Nasiona są sprzedawane wyłącznie na pamiątki, przechowywanie i konserwację genetyczną. Ogólna informacja prawna: Kiełkowanie jest nielegalne w większości krajów, sprawdź prawo swojego kraju dotyczące nasion, akcesoriów i innych produktów związanych z kulturą konopi.

Wejdź, mam 18 lat lub więcejNie akceptuję