BESTSELLERY NOWE WYDANIA ODMIANY Z WYSOKIM CBD NASIONA FEMINIZOWANE NASIONA AUTOMATY NASIONA REGULARNE TOWAR
DOM O BARNEY'S BARNEYS FARM W TRASIE OBSłUGA KLIENTA RECENZJE KOLEKCJE NASIONA MARIHUANY NASIONA FEMINIZOWANE NASIONA REGULARNE NASIONA AUTOMATY BARNEY'S TOWAR
Critical Kush - Regular
Critical Kush - Regular 1Critical Kush - Regular 2Critical Kush - Regular 3Critical Kush - Regular 4Critical Kush - Regular 5
Critical Kush - Regular 6Critical Kush - Regular 7Critical Kush - Regular 8Critical Kush - Regular 9Critical Kush - Regular 10

CRITICAL KUSH - REGULAR STRAIN

DOśWIADCZ NAJWYżSZEJ MOCY KUSH`A DZIęKI TEJ PRZYKłADNEJ KRZYżóWCE OG KUSH`A

 
RATING
Critical Mass (Mr Nice) x OG Kush
WYBIERZ ROZMIAR OPAKOWANIA
  • Przepraszamy, te nasiona nie są obecnie dostępne do kupienia.
  • Chcesz, abyśmy wysłali Ci wiadomość e-mail, gdy te nasiona wrócą do sprzedaży?

Critical Kush - Regular Nasiona Marihuany

CRITICAL KUSH jest teraz dostępny jako regularna / macierzysta odmiana, dla tych wszystkich koneserów poszukujących najdoskonalszego Critical Kush`a. Critical Kush od Barneys Farm Roślina ta jest połączeniem dwóch najbardziej znanych na świecie legendarnych odmian genetycznych Critical Mass (Mr Nice) oraz wyhodowanego przez nas OG Kush. Hybryda CRITICAL KUSH jest pełną siły i wigoru rośliną z gatunku Indica, dającą plony w postaci ogromnej ilości pięknych i niezwykle wydajnych topów. Gatunek Kush posiada nieomylny smak i pozwala osiągnąć niesamowity plon z jednej rośliny. Ta roślina, kwitnąca w indoorze w ciągu zaledwie 7 do 8 tygodni dorasta do średnią wysokości, przy czym jej boczne gałęzie potrzebują dodatkowego podparcia, aby mogły udźwignąć ciężar pięknie rozwiniętych, majestatycznych pąków. CRITICAL KUSH rodzi niezwykle gęste, ciężkie topy.    Czy [NAZWA SZCZEPU] to Indica czy Sativa?
Szczep [NAZWA SZCZEPU] z Barneys Farm to 100% Indica

Jaki jest najlepszy sposób przechowywania nasion szczepu [NAZWA SZCZEPU]?
Aby właściwie przechowywać nasiona [NAZWA SZCZEPU], zaleca się przechowywanie ich w chłodnym i ciemnym miejscu w hermetycznym pojemniku, najlepiej w lodówce z odpowiednią etykietą i datą, unikając zamrażania.

Jaka jest najlepsza metoda kiełkowania nasion szczepu [NAZWA SZCZEPU]?
Istnieje wiele technik kiełkowania nasion marihuany Critical Kush - Regular, jeśli jest to dozwolone w Twojej lokalizacji. Metoda z ręcznikiem papierowym jest powszechną metodą, w której nasiona [NAZWA SZCZEPU] umieszcza się na wilgotnym ręczniku papierowym i przykrywa innym wilgotnym ręcznikiem papierowym, aby zachować wilgoć. Następnie trzymaj ręcznik papierowy w ciepłym, ciemnym miejscu i sprawdzaj go codziennie, aby upewnić się, że pozostaje wilgotny. Kiedy nasiona [NAZWA SZCZEPU] wykiełkują, delikatnie umieść je w glebie lub podobnym podłożu uprawnym..

aka jest najlepsza temperatura do kiełkowania nasion konopi Critical Kush - Regular?
Nasiona konopi Critical Kush - Regular kiełkują w temperaturach od 70°F do 90°F (21°C do 32°C). Temperatury poniżej 70°F (21°C) i powyżej 90°F (32°C) mogą zapobiegać lub osłabiać zdrową kiełkowanie. Niskie temperatury opóźniają lub nawet zatrzymują kiełkowanie. Wysokie temperatury mogą powodować słabe kiełkowanie, zahamowany lub wolny wzrost, co również zwiększa możliwość wysychania sadzonek.

Critical Kush - Regular Nasiona Marihuany SPECYFIKACJA

REGURALNY
NORMALNY
Critical Mass (Mr Nice) x OG Kush
Potężny, Relaksujący, Spokojny
700-800
50 - 60
WRZESIEŃ
3rd-4th week
100-110cm
ŚREDNI
100%
100% Indica
Cytrusowy, Oleisty, Bogaty, Drzewny
Słodkawy, Pieprzny, Cytrusowy, Ziemisty, Pikantny
SPECYFIKACJA
REGURALNY
NORMALNY
Critical Mass (Mr Nice) x OG Kush
Potężny, Relaksujący, Spokojny
700-800
50 - 60
WRZESIEŃ
3rd-4th week
100-110cm
ŚREDNI
100%
100% Indica
Cytrusowy, Oleisty, Bogaty, Drzewny
Słodkawy, Pieprzny, Cytrusowy, Ziemisty, Pikantny

Treść dostępna tylko dla osów dorosłych w wieku 18 lat lub starszych, wejście na stronę barneysfarm.com jest zarezerwowane tylko dla osób pełnoletnich. W Holandii wiek pełnoletności wynosi 18 lat, sprawdź swoje lokalne przepisy i szanuj je. Wysyłamy nasze nasiona marihuany z zastrzeżeniem, że nie będą wykorzystywane w sprzeczności z prawem krajowym. Klienci muszą mieć świadomość, że nasiona konopi są nielegalne w niektórych krajach. Barneys Farm zapewnia te nasiona pod warunkiem, że nie zostaną zabrane do krajów, w których są nielegalne. Ci, którzy to robią, ponoszą wyłączną odpowiedzialność za własne działania, a Barney's Farm nie ponosi żadnej odpowiedzialności w tym zakresie. Nasz sklep internetowy jest zgodny z prawem holenderskim. Nasiona są sprzedawane wyłącznie na pamiątki, przechowywanie i konserwację genetyczną. Ogólna informacja prawna: Kiełkowanie jest nielegalne w większości krajów, sprawdź prawo swojego kraju dotyczące nasion, akcesoriów i innych produktów związanych z kulturą konopi.

Wejdź, mam 18 lat lub więcejNie akceptuję