BESTSELLERY NOWE WYDANIA ODMIANY Z WYSOKIM CBD NASIONA FEMINIZOWANE NASIONA AUTOMATY NASIONA REGULARNE TOWAR
DOM O BARNEY'S BARNEYS FARM W TRASIE OBSłUGA KLIENTA RECENZJE KOLEKCJE NASIONA MARIHUANY NASIONA FEMINIZOWANE NASIONA REGULARNE NASIONA AUTOMATY BARNEY'S TOWAR
Chronic Thunder
Chronic Thunder 1Chronic Thunder 2Chronic Thunder 3Chronic Thunder 4Chronic Thunder 5
Chronic Thunder 6Chronic Thunder 7Chronic Thunder 8Chronic Thunder 9

CHRONIC THUNDER STRAIN

ODSUń SIę I UJRZYJ ZDUMIEWAJąCEGO CHRONIC THUNDER`A Z ALASKI!

 
RATING
Chronic x Alaskan Thunder Fuck
WYBIERZ ROZMIAR OPAKOWANIA
  • Przepraszamy, te nasiona nie są obecnie dostępne do kupienia.
  • Chcesz, abyśmy wysłali Ci wiadomość e-mail, gdy te nasiona wrócą do sprzedaży?

Chronic Thunder Nasiona Marihuany

CHRONIC THUNDER powstała przez skrzyżowanie wysublimowanych, doskonałych genów Alaskan Thunder ze stabilną i bardzo wydajną Dr. Chronic. Ta cudowna mieszanka genów daje nam wydajną i krótko kwitnącą hybrydę gatunku Indica która osiąga wysokość 100cm w hodowli indoor. Okres kwitnienia trwa tylko 8.5 tygodni, a gałęzie będą wymagały wsparcia w jego ostatnim etapie. CHRONIC THUNDER daje relaksującego, satysfakcjonującego haja o unikalnym aromacie suszonego cynamonu i cudownym smaku.Czy Chronic Thunder to Indica czy Sativa?
Szczep Chronic Thunder z Barneys Farm to 20% Sativa 80% Indica

Jaki jest najlepszy sposób przechowywania nasion szczepu Chronic Thunder?
Aby właściwie przechowywać nasiona Chronic Thunder, zaleca się przechowywanie ich w chłodnym i ciemnym miejscu w hermetycznym pojemniku, najlepiej w lodówce z odpowiednią etykietą i datą, unikając zamrażania.

Jaka jest najlepsza metoda kiełkowania nasion szczepu Chronic Thunder?
Istnieje wiele technik kiełkowania nasion marihuany Chronic Thunder, jeśli jest to dozwolone w Twojej lokalizacji. Metoda z ręcznikiem papierowym jest powszechną metodą, w której nasiona Chronic Thunder umieszcza się na wilgotnym ręczniku papierowym i przykrywa innym wilgotnym ręcznikiem papierowym, aby zachować wilgoć. Następnie trzymaj ręcznik papierowy w ciepłym, ciemnym miejscu i sprawdzaj go codziennie, aby upewnić się, że pozostaje wilgotny. Kiedy nasiona Chronic Thunder wykiełkują, delikatnie umieść je w glebie lub podobnym podłożu uprawnym..

aka jest najlepsza temperatura do kiełkowania nasion konopi Chronic Thunder?
Nasiona konopi Chronic Thunder kiełkują w temperaturach od 70°F do 90°F (21°C do 32°C). Temperatury poniżej 70°F (21°C) i powyżej 90°F (32°C) mogą zapobiegać lub osłabiać zdrową kiełkowanie. Niskie temperatury opóźniają lub nawet zatrzymują kiełkowanie. Wysokie temperatury mogą powodować słabe kiełkowanie, zahamowany lub wolny wzrost, co również zwiększa możliwość wysychania sadzonek.

Chronic Thunder Nasiona Marihuany SPECYFIKACJA

Feminizowane
NORMALNY
Chronic x Alaskan Thunder Fuck
Łagodny, Satysfakcjonujący, Relaksujący
600 gr/m˛
55 - 60
WRZESIEŃ
3rd-4th week
90/100cm
100cm
80%
20%
Czekoladowy, Ziemisty, Słodki
Starty Cynamon, Pikantny Pieprz, Ziemisty, Chemiczny
SPECYFIKACJA
Feminizowane
NORMALNY
Chronic x Alaskan Thunder Fuck
Łagodny, Satysfakcjonujący, Relaksujący
600 gr/m˛
55 - 60
WRZESIEŃ
3rd-4th week
90/100cm
100cm
80%
20%
Czekoladowy, Ziemisty, Słodki
Starty Cynamon, Pikantny Pieprz, Ziemisty, Chemiczny

Treść dostępna tylko dla osów dorosłych w wieku 18 lat lub starszych, wejście na stronę barneysfarm.com jest zarezerwowane tylko dla osób pełnoletnich. W Holandii wiek pełnoletności wynosi 18 lat, sprawdź swoje lokalne przepisy i szanuj je. Wysyłamy nasze nasiona marihuany z zastrzeżeniem, że nie będą wykorzystywane w sprzeczności z prawem krajowym. Klienci muszą mieć świadomość, że nasiona konopi są nielegalne w niektórych krajach. Barneys Farm zapewnia te nasiona pod warunkiem, że nie zostaną zabrane do krajów, w których są nielegalne. Ci, którzy to robią, ponoszą wyłączną odpowiedzialność za własne działania, a Barney's Farm nie ponosi żadnej odpowiedzialności w tym zakresie. Nasz sklep internetowy jest zgodny z prawem holenderskim. Nasiona są sprzedawane wyłącznie na pamiątki, przechowywanie i konserwację genetyczną. Ogólna informacja prawna: Kiełkowanie jest nielegalne w większości krajów, sprawdź prawo swojego kraju dotyczące nasion, akcesoriów i innych produktów związanych z kulturą konopi.

Wejdź, mam 18 lat lub więcejNie akceptuję