BESTSELLERY NOWE WYDANIA ODMIANY Z WYSOKIM CBD NASIONA FEMINIZOWANE NASIONA AUTOMATY NASIONA REGULARNE TOWAR
DOM O BARNEY'S BARNEYS FARM W TRASIE OBSłUGA KLIENTA RECENZJE KOLEKCJE NASIONA MARIHUANY NASIONA FEMINIZOWANE NASIONA REGULARNE NASIONA AUTOMATY BARNEY'S TOWAR
Cheese Auto

CHEESE AUTO STRAIN

DOśWIADCZ WYJąTKOWEJ MIESZANKI OSTREGO AROMATU I RELAKSUJąCYCH EFEKTóW DZIęKI ODMIANIE KONOPI CHEESE AUTO.

 
RATING
Cheese x BF Super Auto #1
33% OFF
WYBIERZ ROZMIAR OPAKOWANIA

Cheese Auto Nasiona Marihuany

Cheese Auto firmy Barneys Farm. Słynny Cheese strain przechodzi ewolucję genetyki automatycznie kwitnącej Barneys Farm. Ta wyjątkowa odmiana konopi to crème de la crème, zapewniająca najbardziej wymagającym entuzjastom konopi niezapomniane wrażenia. Ta hybryda z przewagą genów indica, zrodzona z kuszącej kombinacji genetyki Cheese i Super Auto #1, jest wyjątkową odmianą, która z pewnością zrobi wrażenie. Cheese Auto jest wysoce produktywna ze stężeniem THC na poziomie 20% i może pochwalić się szybkim czasem kwitnienia z nasion wynoszącym zaledwie 65-70 dni. Wydajność do imponujących 550-600g/m2 wewnątrz i 200-300g na roślinę na zewnątrz. Jego kompaktowe rozmiary, mierzące 80-110 cm wewnątrz i 90-120 cm na zewnątrz, sprawiają, że jest to świetna opcja dla hodowców, którzy chcą zmaksymalizować produkcję przy jednoczesnej oszczędności miejsca. Ale to, co sprawia, że Cheese Auto jest naprawdę wyjątkowe, to jego wyjątkowy aromat i profil smakowy. Jego ostry serowy zapach, w połączeniu z nutami skunksa i ziemi, nie przypomina niczego, czego kiedykolwiek doświadczyłeś. I nie zapominajmy o jego potężnym i dobrze zaokrąglonym haju, z głęboko kojącym i uspokajającym efektem, który jest idealny na relaksujący wieczór. Rozkoszuj się wyśmienitym smakiem i niezapomnianym przeżyciem Cheese Auto już dziś!Czy Cheese Auto to Indica czy Sativa?
Szczep Cheese Auto z Barneys Farm to 30% Sativa 70% Indica

Jaki jest najlepszy sposób przechowywania nasion szczepu Cheese Auto?
Aby właściwie przechowywać nasiona Cheese Auto, zaleca się przechowywanie ich w chłodnym i ciemnym miejscu w hermetycznym pojemniku, najlepiej w lodówce z odpowiednią etykietą i datą, unikając zamrażania.

Jaka jest najlepsza metoda kiełkowania nasion szczepu Cheese Auto?
Istnieje wiele technik kiełkowania nasion marihuany Cheese Auto, jeśli jest to dozwolone w Twojej lokalizacji. Metoda z ręcznikiem papierowym jest powszechną metodą, w której nasiona Cheese Auto umieszcza się na wilgotnym ręczniku papierowym i przykrywa innym wilgotnym ręcznikiem papierowym, aby zachować wilgoć. Następnie trzymaj ręcznik papierowy w ciepłym, ciemnym miejscu i sprawdzaj go codziennie, aby upewnić się, że pozostaje wilgotny. Kiedy nasiona Cheese Auto wykiełkują, delikatnie umieść je w glebie lub podobnym podłożu uprawnym..

aka jest najlepsza temperatura do kiełkowania nasion konopi Cheese Auto?
Nasiona konopi Cheese Auto kiełkują w temperaturach od 70°F do 90°F (21°C do 32°C). Temperatury poniżej 70°F (21°C) i powyżej 90°F (32°C) mogą zapobiegać lub osłabiać zdrową kiełkowanie. Niskie temperatury opóźniają lub nawet zatrzymują kiełkowanie. Wysokie temperatury mogą powodować słabe kiełkowanie, zahamowany lub wolny wzrost, co również zwiększa możliwość wysychania sadzonek.

Cheese Auto Nasiona Marihuany SPECYFIKACJA

Feminizowane
Automatycznie Kwitnący
Cheese x BF Super Auto #1
Odprężający, Szczęśliwy, Pobudzający, Kreatywny,
150-220 gr/plant
450 - 500 gr/m˛
65 - 70
80-110cm
80-110cm
90-120cm
ŚREDNI
70%
30%
GŁÓWNIE INDIKA
Słodki, Skunksowy, Pikantny ser dojrzewający
Ziemny, Ostry Ser, Skunkowy
SPECYFIKACJA
Feminizowane
Automatycznie Kwitnący
Cheese x BF Super Auto #1
Odprężający, Szczęśliwy, Pobudzający, Kreatywny,
150-220 gr/plant
450 - 500 gr/m˛
65 - 70
80-110cm
80-110cm
90-120cm
ŚREDNI
70%
30%
GŁÓWNIE INDIKA
Słodki, Skunksowy, Pikantny ser dojrzewający
Ziemny, Ostry Ser, Skunkowy

Treść dostępna tylko dla osów dorosłych w wieku 18 lat lub starszych, wejście na stronę barneysfarm.com jest zarezerwowane tylko dla osób pełnoletnich. W Holandii wiek pełnoletności wynosi 18 lat, sprawdź swoje lokalne przepisy i szanuj je. Wysyłamy nasze nasiona marihuany z zastrzeżeniem, że nie będą wykorzystywane w sprzeczności z prawem krajowym. Klienci muszą mieć świadomość, że nasiona konopi są nielegalne w niektórych krajach. Barneys Farm zapewnia te nasiona pod warunkiem, że nie zostaną zabrane do krajów, w których są nielegalne. Ci, którzy to robią, ponoszą wyłączną odpowiedzialność za własne działania, a Barney's Farm nie ponosi żadnej odpowiedzialności w tym zakresie. Nasz sklep internetowy jest zgodny z prawem holenderskim. Nasiona są sprzedawane wyłącznie na pamiątki, przechowywanie i konserwację genetyczną. Ogólna informacja prawna: Kiełkowanie jest nielegalne w większości krajów, sprawdź prawo swojego kraju dotyczące nasion, akcesoriów i innych produktów związanych z kulturą konopi.

Wejdź, mam 18 lat lub więcejNie akceptuję