BESTSELLERY NOWE WYDANIA ODMIANY Z WYSOKIM CBD NASIONA FEMINIZOWANE NASIONA AUTOMATY NASIONA REGULARNE TOWAR
DOM O BARNEY'S BARNEYS FARM W TRASIE OBSłUGA KLIENTA RECENZJE KOLEKCJE NASIONA MARIHUANY NASIONA FEMINIZOWANE NASIONA REGULARNE NASIONA AUTOMATY BARNEY'S TOWAR
Cheese

CHEESE STRAIN

ODWIEDZAJ PLANETę CHEESE PRZEZ CAłY DZIEń Z TYM PRASTARYM SZCZEPóW KONOPI - NASZ SPECJALNY CHEESE POWRóCIł.

 
RATING
33% OFF
WYBIERZ ROZMIAR OPAKOWANIA

Cheese Nasiona Marihuany

Feminizowany Cheese od Barneys Farm! Ten klasyczny klasyk ze skarbca Barney’s Farm wymaga niewielkiego wprowadzenia. Ten pilnie strzeżony okaz w dobrej wierze przeniesie Cię do innej galaktyki opartej na serze, przepełnionej pulsującą kreatywnością i miłością. Ta śmierdząca potęga, będąca absolutną radością z uprawy, rozwinie ogromną ilość bocznych gałęzi wypełnionych błyszczącymi serowymi przysmakami. Ogrodnicy w pomieszczeniach są w stanie przyjąć 600 g / m2, a eksperci zewnętrzni osiągają znacznie ponad 1 kg dla pojedynczej rośliny. Wszystko to po zaledwie ośmiu tygodniach kwitnienia. Urzekające doznania serowe sprawią, że Twój dzień będzie senny i zachwycający, dając imponujący zastrzyk kreatywności i towarzyskości, które sprawią, że wszystko będzie trochę jaśniejsze. Uważaj na nadmierną pobłażliwość, ponieważ nie ma górnej granicy tej marihuany. Będziesz tylko coraz bardziej serowy. To jeden z powodów, dla których Cheese jest jednym z najbardziej znanych szczepów konopi na świecie. Idealny wybór dla wytrawnych koneserów. Rewolucyjna w świecie marihuany, ta całkowicie niesamowita roślina zdecydowanie spełnia wszystkie wymagania. Plon jest niezawodny i za każdym razem zapewnia duże zyski. Smak jest wyjątkowo owocowy z serem. I oczywiście efekty są po prostu nie z tego świata. Upewnij się, że nie przegapisz tego niezwykłego, epickiego przykładu czystego ognia Cheese z Barneys Farm.Czy Cheese to Indica czy Sativa?
Szczep Cheese z Barneys Farm to 50% Sativa 50% Indica

Jaki jest najlepszy sposób przechowywania nasion szczepu Cheese?
Aby właściwie przechowywać nasiona Cheese, zaleca się przechowywanie ich w chłodnym i ciemnym miejscu w hermetycznym pojemniku, najlepiej w lodówce z odpowiednią etykietą i datą, unikając zamrażania.

Jaka jest najlepsza metoda kiełkowania nasion szczepu Cheese?
Istnieje wiele technik kiełkowania nasion marihuany Cheese, jeśli jest to dozwolone w Twojej lokalizacji. Metoda z ręcznikiem papierowym jest powszechną metodą, w której nasiona Cheese umieszcza się na wilgotnym ręczniku papierowym i przykrywa innym wilgotnym ręcznikiem papierowym, aby zachować wilgoć. Następnie trzymaj ręcznik papierowy w ciepłym, ciemnym miejscu i sprawdzaj go codziennie, aby upewnić się, że pozostaje wilgotny. Kiedy nasiona Cheese wykiełkują, delikatnie umieść je w glebie lub podobnym podłożu uprawnym..

aka jest najlepsza temperatura do kiełkowania nasion konopi Cheese?
Nasiona konopi Cheese kiełkują w temperaturach od 70°F do 90°F (21°C do 32°C). Temperatury poniżej 70°F (21°C) i powyżej 90°F (32°C) mogą zapobiegać lub osłabiać zdrową kiełkowanie. Niskie temperatury opóźniają lub nawet zatrzymują kiełkowanie. Wysokie temperatury mogą powodować słabe kiełkowanie, zahamowany lub wolny wzrost, co również zwiększa możliwość wysychania sadzonek.

Cheese Nasiona Marihuany SPECYFIKACJA

Feminizowane
NORMALNY
Szczęśliwy, Zrelaksowany, Euforyczny, Pobudzający Łaknienie
800 gr/plant
500-600 gr/m˛
56 - 63
PAŹDZIERNIK
1st-2nd week
100-120cm
150-200cm
ŚREDNI
50%
50%
Indika/Sativa
Orzechowy Ser Cheddar
Old-schoolowy skunks, ostre owoce i wędzony ser Cheddar.
SPECYFIKACJA
Feminizowane
NORMALNY
Szczęśliwy, Zrelaksowany, Euforyczny, Pobudzający Łaknienie
800 gr/plant
500-600 gr/m˛
56 - 63
PAŹDZIERNIK
1st-2nd week
100-120cm
150-200cm
ŚREDNI
50%
50%
Indika/Sativa
Orzechowy Ser Cheddar
Old-schoolowy skunks, ostre owoce i wędzony ser Cheddar.

Treść dostępna tylko dla osów dorosłych w wieku 18 lat lub starszych, wejście na stronę barneysfarm.com jest zarezerwowane tylko dla osób pełnoletnich. W Holandii wiek pełnoletności wynosi 18 lat, sprawdź swoje lokalne przepisy i szanuj je. Wysyłamy nasze nasiona marihuany z zastrzeżeniem, że nie będą wykorzystywane w sprzeczności z prawem krajowym. Klienci muszą mieć świadomość, że nasiona konopi są nielegalne w niektórych krajach. Barneys Farm zapewnia te nasiona pod warunkiem, że nie zostaną zabrane do krajów, w których są nielegalne. Ci, którzy to robią, ponoszą wyłączną odpowiedzialność za własne działania, a Barney's Farm nie ponosi żadnej odpowiedzialności w tym zakresie. Nasz sklep internetowy jest zgodny z prawem holenderskim. Nasiona są sprzedawane wyłącznie na pamiątki, przechowywanie i konserwację genetyczną. Ogólna informacja prawna: Kiełkowanie jest nielegalne w większości krajów, sprawdź prawo swojego kraju dotyczące nasion, akcesoriów i innych produktów związanych z kulturą konopi.

Wejdź, mam 18 lat lub więcejNie akceptuję