BESTSELLERY NOWE WYDANIA ODMIANY Z WYSOKIM CBD NASIONA FEMINIZOWANE NASIONA AUTOMATY NASIONA REGULARNE TOWAR
DOM O BARNEY'S BARNEYS FARM W TRASIE OBSłUGA KLIENTA RECENZJE KOLEKCJE NASIONA MARIHUANY NASIONA FEMINIZOWANE NASIONA REGULARNE NASIONA AUTOMATY BARNEY'S TOWAR
Bubba Kush

BUBBA KUSH STRAIN

POCZUJ PRZYPłYW BUBBHA KUSH, NASZEJ śWIATOWEJ INDICA.

 
RATING
Afghan Kush Landrace x OG Kush
WYBIERZ ROZMIAR OPAKOWANIA

Bubba Kush Nasiona Marihuany

Ta niezwykła roślina faktycznie wywodzi się ze słynnej genetyki odkrytej pierwotnie przez kogoś znanego w USA jako „Bubbha”. Został teraz ustabilizowany przez zespół i podniesiony do standardu, który pasuje do jego dobrze znanej historii i reputacji. To z pewnością jeden z najbardziej lubianych Indica na świecie, ważący zaskakująco 29% THC. Bubba Kush to bezczelna, ale produktywna roślina, która nie stanie się nadmiernie wysoka podczas szybkiego, trwającego od 8 do 9 tygodni kwitnienia. Ze względu na tę cechę może być idealnym kandydatem dla osób poszukujących mocnej, mocno uderzającej odmiany, która nie zajmuje dużo miejsca podczas pączkowania. Wydajność nie jest jednak w żaden sposób zagrożona, a ostateczne plony do 600 g / m2 w pomieszczeniu łatwo osiąga się, stosując odrobinę miłości i troski do potrzeb Bubby. Daj się wciągnąć w podróż do świata Bubby i poznaj jedną z najbardziej kojących odmian konopi na świecie. Oryginalna linia afgańskich landrace zapewnia absolutnie wyjątkową moc, z egzotycznymi zapachami ze wschodu przypominającymi aromatyczne tabliczki czekolady Turkish Delight. Dlaczego nie wybrać się na wyjątkową przejażdżkę na magicznym dywanie, jakim jest jedyny Bubba Kush? Podczas zbiorów na świeżym powietrzu w pierwszym lub drugim tygodniu października będziesz zachwycony, gdy zobaczysz solidne pąki pachnącej paliwem dobroci, które zaczną pokrywać każdą gałąź. Wraz z postępem kwitnienia te pąki przekształcają się w jedne z najbardziej niezapomnianych klejnotów konopi, jakie kiedykolwiek zobaczysz w świecie marihuany. Atrakcyjność torby, a także jej pożądane efekty są całkowicie poza skalą. Nie przegap Bubby, cokolwiek robisz!Czy Bubba Kush to Indica czy Sativa?
Szczep Bubba Kush z Barneys Farm to 30% Sativa 70% Indica

Jaki jest najlepszy sposób przechowywania nasion szczepu Bubba Kush?
Aby właściwie przechowywać nasiona Bubba Kush, zaleca się przechowywanie ich w chłodnym i ciemnym miejscu w hermetycznym pojemniku, najlepiej w lodówce z odpowiednią etykietą i datą, unikając zamrażania.

Jaka jest najlepsza metoda kiełkowania nasion szczepu Bubba Kush?
Istnieje wiele technik kiełkowania nasion marihuany Bubba Kush, jeśli jest to dozwolone w Twojej lokalizacji. Metoda z ręcznikiem papierowym jest powszechną metodą, w której nasiona Bubba Kush umieszcza się na wilgotnym ręczniku papierowym i przykrywa innym wilgotnym ręcznikiem papierowym, aby zachować wilgoć. Następnie trzymaj ręcznik papierowy w ciepłym, ciemnym miejscu i sprawdzaj go codziennie, aby upewnić się, że pozostaje wilgotny. Kiedy nasiona Bubba Kush wykiełkują, delikatnie umieść je w glebie lub podobnym podłożu uprawnym..

aka jest najlepsza temperatura do kiełkowania nasion konopi Bubba Kush?
Nasiona konopi Bubba Kush kiełkują w temperaturach od 70°F do 90°F (21°C do 32°C). Temperatury poniżej 70°F (21°C) i powyżej 90°F (32°C) mogą zapobiegać lub osłabiać zdrową kiełkowanie. Niskie temperatury opóźniają lub nawet zatrzymują kiełkowanie. Wysokie temperatury mogą powodować słabe kiełkowanie, zahamowany lub wolny wzrost, co również zwiększa możliwość wysychania sadzonek.

Bubba Kush Nasiona Marihuany SPECYFIKACJA

Feminizowane
NORMALNY
Afghan Kush Landrace x OG Kush
Euforyczny relaks, Wyciszenie
1500 gr/plant
600-700 gr/m˛
56 - 63
PAŹDZIERNIK
1st-2nd week
100-120cm
150-200cm
ŚREDNI
70%
30%
GŁÓWNIE INDIKA
Słodki haszysz, Mokka, Stęchła Ziemia
Hasz, Lekko słodkie, Ziemiste Aromatyczne Przyprawy
SPECYFIKACJA
Feminizowane
NORMALNY
Afghan Kush Landrace x OG Kush
Euforyczny relaks, Wyciszenie
1500 gr/plant
600-700 gr/m˛
56 - 63
PAŹDZIERNIK
1st-2nd week
100-120cm
150-200cm
ŚREDNI
70%
30%
GŁÓWNIE INDIKA
Słodki haszysz, Mokka, Stęchła Ziemia
Hasz, Lekko słodkie, Ziemiste Aromatyczne Przyprawy

Treść dostępna tylko dla osów dorosłych w wieku 18 lat lub starszych, wejście na stronę barneysfarm.com jest zarezerwowane tylko dla osób pełnoletnich. W Holandii wiek pełnoletności wynosi 18 lat, sprawdź swoje lokalne przepisy i szanuj je. Wysyłamy nasze nasiona marihuany z zastrzeżeniem, że nie będą wykorzystywane w sprzeczności z prawem krajowym. Klienci muszą mieć świadomość, że nasiona konopi są nielegalne w niektórych krajach. Barneys Farm zapewnia te nasiona pod warunkiem, że nie zostaną zabrane do krajów, w których są nielegalne. Ci, którzy to robią, ponoszą wyłączną odpowiedzialność za własne działania, a Barney's Farm nie ponosi żadnej odpowiedzialności w tym zakresie. Nasz sklep internetowy jest zgodny z prawem holenderskim. Nasiona są sprzedawane wyłącznie na pamiątki, przechowywanie i konserwację genetyczną. Ogólna informacja prawna: Kiełkowanie jest nielegalne w większości krajów, sprawdź prawo swojego kraju dotyczące nasion, akcesoriów i innych produktów związanych z kulturą konopi.

Wejdź, mam 18 lat lub więcejNie akceptuję