BESTSELLERY NOWE WYDANIA ODMIANY Z WYSOKIM CBD NASIONA FEMINIZOWANE NASIONA AUTOMATY NASIONA REGULARNE TOWAR
DOM O BARNEY'S BARNEYS FARM W TRASIE OBSłUGA KLIENTA RECENZJE KOLEKCJE NASIONA MARIHUANY NASIONA FEMINIZOWANE NASIONA REGULARNE NASIONA AUTOMATY BARNEY'S TOWAR
Bruce Banner

BRUCE BANNER STRAIN

 
RATING
Strawberry Diesel Strain x OG Kush Strain
WYBIERZ ROZMIAR OPAKOWANIA
  • Przepraszamy, te nasiona nie są obecnie dostępne do kupienia.
  • Chcesz, abyśmy wysłali Ci wiadomość e-mail, gdy te nasiona wrócą do sprzedaży?

Bruce Banner Nasiona MarihuanyCzy Bruce Banner to Indica czy Sativa?
Szczep Bruce Banner z Barneys Farm to 60% Sativa 40% Indica

Jaki jest najlepszy sposób przechowywania nasion szczepu Bruce Banner?
Aby właściwie przechowywać nasiona Bruce Banner, zaleca się przechowywanie ich w chłodnym i ciemnym miejscu w hermetycznym pojemniku, najlepiej w lodówce z odpowiednią etykietą i datą, unikając zamrażania.

Jaka jest najlepsza metoda kiełkowania nasion szczepu Bruce Banner?
Istnieje wiele technik kiełkowania nasion marihuany Bruce Banner, jeśli jest to dozwolone w Twojej lokalizacji. Metoda z ręcznikiem papierowym jest powszechną metodą, w której nasiona Bruce Banner umieszcza się na wilgotnym ręczniku papierowym i przykrywa innym wilgotnym ręcznikiem papierowym, aby zachować wilgoć. Następnie trzymaj ręcznik papierowy w ciepłym, ciemnym miejscu i sprawdzaj go codziennie, aby upewnić się, że pozostaje wilgotny. Kiedy nasiona Bruce Banner wykiełkują, delikatnie umieść je w glebie lub podobnym podłożu uprawnym..

aka jest najlepsza temperatura do kiełkowania nasion konopi Bruce Banner?
Nasiona konopi Bruce Banner kiełkują w temperaturach od 70°F do 90°F (21°C do 32°C). Temperatury poniżej 70°F (21°C) i powyżej 90°F (32°C) mogą zapobiegać lub osłabiać zdrową kiełkowanie. Niskie temperatury opóźniają lub nawet zatrzymują kiełkowanie. Wysokie temperatury mogą powodować słabe kiełkowanie, zahamowany lub wolny wzrost, co również zwiększa możliwość wysychania sadzonek.

Bruce Banner Nasiona Marihuany SPECYFIKACJA

Feminizowane
NORMALNY
Strawberry Diesel Strain x OG Kush Strain
1500 gr/plant
650 gr/m˛
65 - 70
PAŹDZIERNIK
2nd-3rd week
100-150cm
2500cm
Wysoki
40%
60%
GŁÓWNIE SATIVA
SPECYFIKACJA
Feminizowane
NORMALNY
Strawberry Diesel Strain x OG Kush Strain
1500 gr/plant
650 gr/m˛
65 - 70
PAŹDZIERNIK
2nd-3rd week
100-150cm
2500cm
Wysoki
40%
60%
GŁÓWNIE SATIVA

Treść dostępna tylko dla osów dorosłych w wieku 18 lat lub starszych, wejście na stronę barneysfarm.com jest zarezerwowane tylko dla osób pełnoletnich. W Holandii wiek pełnoletności wynosi 18 lat, sprawdź swoje lokalne przepisy i szanuj je. Wysyłamy nasze nasiona marihuany z zastrzeżeniem, że nie będą wykorzystywane w sprzeczności z prawem krajowym. Klienci muszą mieć świadomość, że nasiona konopi są nielegalne w niektórych krajach. Barneys Farm zapewnia te nasiona pod warunkiem, że nie zostaną zabrane do krajów, w których są nielegalne. Ci, którzy to robią, ponoszą wyłączną odpowiedzialność za własne działania, a Barney's Farm nie ponosi żadnej odpowiedzialności w tym zakresie. Nasz sklep internetowy jest zgodny z prawem holenderskim. Nasiona są sprzedawane wyłącznie na pamiątki, przechowywanie i konserwację genetyczną. Ogólna informacja prawna: Kiełkowanie jest nielegalne w większości krajów, sprawdź prawo swojego kraju dotyczące nasion, akcesoriów i innych produktów związanych z kulturą konopi.

Wejdź, mam 18 lat lub więcejNie akceptuję