BESTSELLERY NOWE WYDANIA ODMIANY Z WYSOKIM CBD NASIONA FEMINIZOWANE NASIONA AUTOMATY NASIONA REGULARNE TOWAR
DOM O BARNEY'S BARNEYS FARM W TRASIE OBSłUGA KLIENTA RECENZJE KOLEKCJE NASIONA MARIHUANY NASIONA FEMINIZOWANE NASIONA REGULARNE NASIONA AUTOMATY BARNEY'S TOWAR
Blueberry OG
Blueberry OG 1Blueberry OG 2Blueberry OG 3Blueberry OG 4Blueberry OG 5
Blueberry OG 6Blueberry OG 7Blueberry OG 8Blueberry OG 9Blueberry OG 10

BLUEBERRY OG STRAIN

WZBOGAć SWóJ DZIEń I POCZUJ, OBOLAłOśCI ODPłYWAJą DZIęKI BLUEBERRY OG

 
RATING
BlueBerry x OG Kush
33% OFF
WYBIERZ ROZMIAR OPAKOWANIA

Blueberry OG Nasiona Marihuany

Mieszanie dwóch najbardziej rozpoznawalnych szczepów świata i odtwarzanie najlepszych cech obu tych szlachetnych genetyków było trudnym i skomplikowanym zadaniem. W BLUEBERRY OG - udało się nam stworzyć szczep o klasycznej mocy rośliny Blueberry z bogatym psychoaktywnym szkieletem niesławnego OG Kush. Ta ekskluzywna, wysoce satysfakcjonująca hybryda pozostawi każdego hodowcę bez tchu. Wielki top i pączki wytwarzają się na dojrzewającej roślinie. Bogaty zapach słodkich owoców cytrusowych i piżma zalewa każde zbiory. Roślina rośnie do średniej wysokości, a wiele gałęzi bocznych pozwala na zbiory do 700gr / m2.Czy Blueberry OG to Indica czy Sativa?
Szczep Blueberry OG z Barneys Farm to 30% Sativa 70% Indica

Jaki jest najlepszy sposób przechowywania nasion szczepu Blueberry OG?
Aby właściwie przechowywać nasiona Blueberry OG, zaleca się przechowywanie ich w chłodnym i ciemnym miejscu w hermetycznym pojemniku, najlepiej w lodówce z odpowiednią etykietą i datą, unikając zamrażania.

Jaka jest najlepsza metoda kiełkowania nasion szczepu Blueberry OG?
Istnieje wiele technik kiełkowania nasion marihuany Blueberry OG, jeśli jest to dozwolone w Twojej lokalizacji. Metoda z ręcznikiem papierowym jest powszechną metodą, w której nasiona Blueberry OG umieszcza się na wilgotnym ręczniku papierowym i przykrywa innym wilgotnym ręcznikiem papierowym, aby zachować wilgoć. Następnie trzymaj ręcznik papierowy w ciepłym, ciemnym miejscu i sprawdzaj go codziennie, aby upewnić się, że pozostaje wilgotny. Kiedy nasiona Blueberry OG wykiełkują, delikatnie umieść je w glebie lub podobnym podłożu uprawnym..

aka jest najlepsza temperatura do kiełkowania nasion konopi Blueberry OG?
Nasiona konopi Blueberry OG kiełkują w temperaturach od 70°F do 90°F (21°C do 32°C). Temperatury poniżej 70°F (21°C) i powyżej 90°F (32°C) mogą zapobiegać lub osłabiać zdrową kiełkowanie. Niskie temperatury opóźniają lub nawet zatrzymują kiełkowanie. Wysokie temperatury mogą powodować słabe kiełkowanie, zahamowany lub wolny wzrost, co również zwiększa możliwość wysychania sadzonek.

Blueberry OG Nasiona Marihuany SPECYFIKACJA

Feminizowane
NORMALNY
BlueBerry x OG Kush
Podnoszący na duchu, Mózgowy, Euforyczny, Śmiechawkowy, Relaksujący ciało i umysł, Kojący nerwy
1000 gr/plant
550-650 gr/m˛
55 - 65
WRZESIEŃ
3rd-4th week
WYSOKI
100-120cm
100-110cm
120-150cm
ŚREDNI
70%
30%
GŁÓWNIE INDIKA
Jagodowy, Piżmowy, Cytrusowy, Sosnowy, Bogaty
Cytryna, Sosna, Pomarańcza
4
20ltr
Cool, Hot & Temperate
Stable
SPECYFIKACJA
Feminizowane
NORMALNY
BlueBerry x OG Kush
Podnoszący na duchu, Mózgowy, Euforyczny, Śmiechawkowy, Relaksujący ciało i umysł, Kojący nerwy
1000 gr/plant
550-650 gr/m˛
55 - 65
WRZESIEŃ
3rd-4th week
WYSOKI
100-120cm
100-110cm
120-150cm
ŚREDNI
70%
30%
GŁÓWNIE INDIKA
Jagodowy, Piżmowy, Cytrusowy, Sosnowy, Bogaty
Cytryna, Sosna, Pomarańcza
4
20ltr
Cool, Hot & Temperate
Stable

Treść dostępna tylko dla osów dorosłych w wieku 18 lat lub starszych, wejście na stronę barneysfarm.com jest zarezerwowane tylko dla osób pełnoletnich. W Holandii wiek pełnoletności wynosi 18 lat, sprawdź swoje lokalne przepisy i szanuj je. Wysyłamy nasze nasiona marihuany z zastrzeżeniem, że nie będą wykorzystywane w sprzeczności z prawem krajowym. Klienci muszą mieć świadomość, że nasiona konopi są nielegalne w niektórych krajach. Barneys Farm zapewnia te nasiona pod warunkiem, że nie zostaną zabrane do krajów, w których są nielegalne. Ci, którzy to robią, ponoszą wyłączną odpowiedzialność za własne działania, a Barney's Farm nie ponosi żadnej odpowiedzialności w tym zakresie. Nasz sklep internetowy jest zgodny z prawem holenderskim. Nasiona są sprzedawane wyłącznie na pamiątki, przechowywanie i konserwację genetyczną. Ogólna informacja prawna: Kiełkowanie jest nielegalne w większości krajów, sprawdź prawo swojego kraju dotyczące nasion, akcesoriów i innych produktów związanych z kulturą konopi.

Wejdź, mam 18 lat lub więcejNie akceptuję