BESTSELLERY NOWE WYDANIA ODMIANY Z WYSOKIM CBD FEMINIZOWANE NASIONA AUTOMATYCZNE NASIONA NASIONA REGULARNE TOWAR
DOM O BARNEY'S BARNEYS FARM W TRASIE OBSłUGA KLIENTA RECENZJE KOLEKCJE NASION KONOPI FEMINIZOWANE NASIONA NASIONA REGULARNE AUTOMATYCZNE NASIONA BARNEY'S TOWAR
Blue Sunset Sherbert
Blue Sunset Sherbert 1Blue Sunset Sherbert 2Blue Sunset Sherbert 3Blue Sunset Sherbert 4Blue Sunset Sherbert 5
Blue Sunset Sherbert 6Blue Sunset Sherbert 7Blue Sunset Sherbert 8Blue Sunset Sherbert 9Blue Sunset Sherbert 10

BLUE SUNSET SHERBERT

PRZYGOTUJ SIę NA OLśNIEWAJąCY POKAZ EGZOTYCZNYCH TERPENóW, BOGATYCH AROMATóW I OLśNIEWAJąCYCH KOLORóW.

 
RATING
Sunset Sherbet x Purple Punch
WYBIERZ ROZMIAR OPAKOWANIA

BLUE SUNSET SHERBERT™ Nasiona Konopi

BLUE SUNSET SHERBERT ™ z Barney's Farm. Hybryda oparta na Indica zapewniająca ogromne plony, która nie staje się niemożliwa do opanowania dzięki wielu bocznym odgałęzieniom, z których każda może wytrzymać najcięższe topy. Bardzo szybkie kwitnienie, w ciągu zaledwie 59 do 63 dni, a produkcja wynosi 650-700 g / m2. Kompaktowa sylwetka, ponadprzeciętna produkcja trichromów i wzrost do około 80 cm w pomieszczeniu to prawdziwa uczta, na zewnątrz może osiągnąć zdumiewające dwa metry plus i zbierać do 1 kg na roślinę. BLUE SUNSET SHERBERT ™ dopełnia olśniewający pokaz podczas ostatnich dni, ukazując magiczną przemianę, która tworzy hipnotyzujący kalejdoskop egzotycznych kolorów liści, jasnopomarańczowych włosków, sklejonych żywicą pokrywającą ciasno uformowane pąki, mieniących się matowymi włoskami, osiągając szalony poziom THC 28% (testowane). W tych cudownych okazach można wykryć ślady Purple Punch i Sherbet Dib Dab, a jego wysoki poziom terpenów, w tym limonenu, humulenu, terpinolenu, zapewnia dobrą dojrzałość, podnosi smakowitość słodkich cukierków, skórki cytrusowej i słodkich jagód, które ta roślina może stworzyć. BLUE SUNSET SHERBERT ™ odurzająco silne efekty łączące to, co najlepsze z obu światów, natychmiastowe podniesienie kreatywnego euforycznego haju z sativą w połączeniu z nokautującym wyciszającym i uspokajającym doświadczeniem Indica całego ciała! doskonały sposób na zakończenie dnia.

Blue Sunset Sherbert Nasiona Konopi SPECYFIKACJA

Feminizowane
NORMALNY
Sunset Sherbet x Purple Punch
Kreatywny euforyczny haj z sativą i Indica o działaniu uspokajającym i uspokajającym
1kg per plant
650-700 gr/m˛
59 - 63
PAŹDZIERNIK
1st-2nd week
80cm
150-200 cm
65%
35%
GŁÓWNIE INDIKA
Słodkie Cukierki, Cytrusy
Słodkie Cukierki, Skórka Cytrusowa i Słodka Jagoda
SPECYFIKACJA
Feminizowane
NORMALNY
Sunset Sherbet x Purple Punch
Kreatywny euforyczny haj z sativą i Indica o działaniu uspokajającym i uspokajającym
1kg per plant
650-700 gr/m˛
59 - 63
PAŹDZIERNIK
1st-2nd week
80cm
150-200 cm
65%
35%
GŁÓWNIE INDIKA
Słodkie Cukierki, Cytrusy
Słodkie Cukierki, Skórka Cytrusowa i Słodka Jagoda

Treść dostępna tylko dla osów dorosłych w wieku 18 lat lub starszych, wejście na stronę barneysfarm.com jest zarezerwowane tylko dla osób pełnoletnich. W Holandii wiek pełnoletności wynosi 18 lat, sprawdź swoje lokalne przepisy i szanuj je. Wysyłamy nasze nasiona marihuany z zastrzeżeniem, że nie będą wykorzystywane w sprzeczności z prawem krajowym. Klienci muszą mieć świadomość, że nasiona konopi są nielegalne w niektórych krajach. Barneys Farm zapewnia te nasiona pod warunkiem, że nie zostaną zabrane do krajów, w których są nielegalne. Ci, którzy to robią, ponoszą wyłączną odpowiedzialność za własne działania, a Barney's Farm nie ponosi żadnej odpowiedzialności w tym zakresie. Nasz sklep internetowy jest zgodny z prawem holenderskim. Nasiona są sprzedawane wyłącznie na pamiątki, przechowywanie i konserwację genetyczną. Ogólna informacja prawna: Kiełkowanie jest nielegalne w większości krajów, sprawdź prawo swojego kraju dotyczące nasion, akcesoriów i innych produktów związanych z kulturą konopi.

Wejdź, mam 18 lat lub więcejNie akceptuję