BESTSELLERY NOWE WYDANIA ODMIANY Z WYSOKIM CBD NASIONA FEMINIZOWANE NASIONA AUTOMATY NASIONA REGULARNE TOWAR
DOM O BARNEY'S BARNEYS FARM W TRASIE OBSłUGA KLIENTA RECENZJE KOLEKCJE NASIONA MARIHUANY NASIONA FEMINIZOWANE NASIONA REGULARNE NASIONA AUTOMATY BARNEY'S TOWAR
Banana Punch
Banana Punch 1Banana Punch 2Banana Punch 3Banana Punch 4Banana Punch 5
Banana Punch 6Banana Punch 7Banana Punch 8Banana Punch 9Banana Punch 10

BANANA PUNCH STRAIN

KOLEJNA MISTRZOWSKA KLASA HODOWLANA, KUSZąCE AROMATY I EGZOTYCZNE KOLORY NASZEGO BANANA OG X PURPLE PUNCH

 
RATING
Banana OG x Purple Punch
WYBIERZ ROZMIAR OPAKOWANIA

Banana Punch Nasiona Marihuany

BANANA PUNCH od Barneys Farm. BANANA PUNCH to kolejna mistrzowska klasa z laboratorium Barney's Farm i kolejny pyszny dodatek do naszej prestiżowej, wyjątkowej kolekcji roślin, łączący dwie najbardziej poszukiwane genetyki Banana OG i Purple Punch! Wybraliśmy niezwykle uspokajającą odmianę będącą w 55% Indica  do ewolucji, która konsekwentnie zapewnia wyższy potencjał ilosci plonu w połączeniu z krótszym okresem kwitnienia wynoszącym zaledwie 60-65 dni. To w połączeniu ze zwiększoną produkcją terpenów, zwłaszcza limonenu i pinenu, stworzyło podstawę smaku owoców tropikalnych cytrusów, idealną dla prześwitujących wykwintnych esencji dojrzałych, słodkich bananów z Banana OG. BANANA PUNCH jest silną, wytrzymałą rośliną i niezwykle wszechstronną w szerokim zakresie technik uprawy, w pomieszczeniu osiąga idealną nadającą się do trenowania wysokość w ciągu kilku tygodni, podczas gdy na zewnątrz można spodziewać się czegoś wyjątkowego, osiągającego dojrzałość pod koniec września. Zapierające dech w piersiach kolory i aromatyczne cechy naszego potomka OG Kush, Purple Punch, nie zostały utracone podczas procesu hodowlanego, ponieważ nasz BANANA PUNCH ewoluuje, piękne głębokie fiolety i pomarańcze pojawiają się na tle ciemnych, żywych odcieni zieleni. Wraz z początkiem kwitnienia jego gałęzie szybko nabierają kształtu, a jej oliwkowe grona nieustannie rozszerzają się i mnożą, stając się gęsto pokryte jasnymi bursztynowymi słupkami i złotą powłoką lepkich żywicznych włosków. Najliczniej występującym terpenem w naszym ponczu bananowym jest limonen, a następnie pinen, mircen i kariofilen. Chcesz dowiedzieć się więcej? Śledź Toni13, jak rośnie Barney's Farm prestiżowy BANANA PUNCH https://cultivandomedicina.com/blog-cultivo-marihuanaCzy Banana Punch to Indica czy Sativa?
Szczep Banana Punch z Barneys Farm to 45% Sativa 55% Indica

Jaki jest najlepszy sposób przechowywania nasion szczepu Banana Punch?
Aby właściwie przechowywać nasiona Banana Punch, zaleca się przechowywanie ich w chłodnym i ciemnym miejscu w hermetycznym pojemniku, najlepiej w lodówce z odpowiednią etykietą i datą, unikając zamrażania.

Jaka jest najlepsza metoda kiełkowania nasion szczepu Banana Punch?
Istnieje wiele technik kiełkowania nasion marihuany Banana Punch, jeśli jest to dozwolone w Twojej lokalizacji. Metoda z ręcznikiem papierowym jest powszechną metodą, w której nasiona Banana Punch umieszcza się na wilgotnym ręczniku papierowym i przykrywa innym wilgotnym ręcznikiem papierowym, aby zachować wilgoć. Następnie trzymaj ręcznik papierowy w ciepłym, ciemnym miejscu i sprawdzaj go codziennie, aby upewnić się, że pozostaje wilgotny. Kiedy nasiona Banana Punch wykiełkują, delikatnie umieść je w glebie lub podobnym podłożu uprawnym..

aka jest najlepsza temperatura do kiełkowania nasion konopi Banana Punch?
Nasiona konopi Banana Punch kiełkują w temperaturach od 70°F do 90°F (21°C do 32°C). Temperatury poniżej 70°F (21°C) i powyżej 90°F (32°C) mogą zapobiegać lub osłabiać zdrową kiełkowanie. Niskie temperatury opóźniają lub nawet zatrzymują kiełkowanie. Wysokie temperatury mogą powodować słabe kiełkowanie, zahamowany lub wolny wzrost, co również zwiększa możliwość wysychania sadzonek.

Banana Punch Nasiona Marihuany SPECYFIKACJA

Feminizowane
NORMALNY
Banana OG x Purple Punch
Zrelaksowany, Euforyczny, Szczęśliwy Kreatywny
1500 gr/plant
600-700 gr/m˛
60 - 65
PAŹDZIERNIK
1st-2nd week
110cm
100-110cm
150-200cm
ŚREDNI
55%
45%
GŁÓWNIE INDIKA
Ziemisty Słodki Banan, Tropikalne Słodkie Jagody
Dojrzały banan. Słodko-Kwaśne Cytrusy
3
Cool, Hot & Temperate
SPECYFIKACJA
Feminizowane
NORMALNY
Banana OG x Purple Punch
Zrelaksowany, Euforyczny, Szczęśliwy Kreatywny
1500 gr/plant
600-700 gr/m˛
60 - 65
PAŹDZIERNIK
1st-2nd week
110cm
100-110cm
150-200cm
ŚREDNI
55%
45%
GŁÓWNIE INDIKA
Ziemisty Słodki Banan, Tropikalne Słodkie Jagody
Dojrzały banan. Słodko-Kwaśne Cytrusy
3
Cool, Hot & Temperate

Treść dostępna tylko dla osów dorosłych w wieku 18 lat lub starszych, wejście na stronę barneysfarm.com jest zarezerwowane tylko dla osób pełnoletnich. W Holandii wiek pełnoletności wynosi 18 lat, sprawdź swoje lokalne przepisy i szanuj je. Wysyłamy nasze nasiona marihuany z zastrzeżeniem, że nie będą wykorzystywane w sprzeczności z prawem krajowym. Klienci muszą mieć świadomość, że nasiona konopi są nielegalne w niektórych krajach. Barneys Farm zapewnia te nasiona pod warunkiem, że nie zostaną zabrane do krajów, w których są nielegalne. Ci, którzy to robią, ponoszą wyłączną odpowiedzialność za własne działania, a Barney's Farm nie ponosi żadnej odpowiedzialności w tym zakresie. Nasz sklep internetowy jest zgodny z prawem holenderskim. Nasiona są sprzedawane wyłącznie na pamiątki, przechowywanie i konserwację genetyczną. Ogólna informacja prawna: Kiełkowanie jest nielegalne w większości krajów, sprawdź prawo swojego kraju dotyczące nasion, akcesoriów i innych produktów związanych z kulturą konopi.

Wejdź, mam 18 lat lub więcejNie akceptuję