BESTSELLERY NOWE WYDANIA ODMIANY Z WYSOKIM CBD NASIONA FEMINIZOWANE NASIONA AUTOMATY NASIONA REGULARNE TOWAR
DOM O BARNEY'S BARNEYS FARM W TRASIE OBSłUGA KLIENTA RECENZJE KOLEKCJE NASIONA MARIHUANY NASIONA FEMINIZOWANE NASIONA REGULARNE NASIONA AUTOMATY BARNEY'S TOWAR
Amnesia Haze Auto

AMNESIA HAZE AUTO STRAIN

TA WIELOKROTNIE NAGRADZANA LEGENDA AMSTERDAMU, TERAZ SKRZYżOWANA Z NASZYM BF SUPER AUTO #1

 
RATING
Amnesia Haze x BF Super Auto #1
WYBIERZ ROZMIAR OPAKOWANIA

AMNESIA HAZE AUTO™ Nasiona Marihuany

AMNESIA HAZE AUTO™ AMNESIA HAZE AUTO™ to prawdopodobnie jedna z najbardziej ekscytujących premier, jakie farma Barney's wypuściła od jakiegoś czasu, długo oczekiwana i spóźniona ewolucja prawdziwego klasyka. Przodkowie genetyki AMNESIA HAZE zapierają dech w piersiach, krzyżując rasy z Azji Południowo-Wschodniej (tajski, kambodżański, laotański) z dodatkiem jamajskich odmian Haze z domieszką akceleratora genetyki afgańsko – hawajskiej. Prawie dwie dekady temu Soma podarował jeden ze swoich najlepszych fenotypów AMNESIA HAZE Barneys Farm Labs. Te legendarne genetyki, które zdominowały amsterdamską scenę od czasu wygranej Barneya w High Times Cannabis Cup w 2004 roku, cicho kipiały w tle, znosząc złożoną fuzję z naszym BF Super Auto #1. AMNESIA HAZE AUTO™ to niezwykle wydajna hybryda z dominacją sativy o przyspieszonym wzroście dzięki dziedzictwu Sativy. Rośnie wyższa niż większość odmian automatycznie kwitnących do 150 cm, z rozległymi, gęstymi oliwkowozielonymi błyszczącymi strukturami kwitnienia, pokrytymi gęstymi pomarańczowymi włoskami. Jak można się spodziewać po przodkach opadających szczęką, ich intensywna mieszanka ziemistych aromatów z bogatymi, charakterystycznymi nutami cytryn i cytrusów jest natychmiast rozpoznawalna ze względu na klasykę, jaką jest. Najliczniejszymi terpenami w unikalnej fuzji Amnesia Haze Auto są kariofilen, a następnie mircen i limonen, żeby wymienić tylko kilka.

Amnesia Haze Auto Nasiona Marihuany SPECYFIKACJA

Feminizowane
Automatycznie Kwitnący
Amnesia Haze x BF Super Auto #1
650 grams / m2.
600 grams / m2. gr/m˛
65 - 70
100-150cm
100cm
150cm
ŚREDNI
20%
80%
GŁÓWNIE SATIVA
Orzeźwiające, Cytryny, Owoce Cytrusowe i Ziemista Sosna.
Ziemiste aromaty z bogatymi, charakterystycznymi nutami cytryn i cytrusów.
GORĄCY I UMIARKOWANY
SPECYFIKACJA
Feminizowane
Automatycznie Kwitnący
Amnesia Haze x BF Super Auto #1
650 grams / m2.
600 grams / m2. gr/m˛
65 - 70
100-150cm
100cm
150cm
ŚREDNI
20%
80%
GŁÓWNIE SATIVA
Orzeźwiające, Cytryny, Owoce Cytrusowe i Ziemista Sosna.
Ziemiste aromaty z bogatymi, charakterystycznymi nutami cytryn i cytrusów.
GORĄCY I UMIARKOWANY

Treść dostępna tylko dla osów dorosłych w wieku 18 lat lub starszych, wejście na stronę barneysfarm.com jest zarezerwowane tylko dla osób pełnoletnich. W Holandii wiek pełnoletności wynosi 18 lat, sprawdź swoje lokalne przepisy i szanuj je. Wysyłamy nasze nasiona marihuany z zastrzeżeniem, że nie będą wykorzystywane w sprzeczności z prawem krajowym. Klienci muszą mieć świadomość, że nasiona konopi są nielegalne w niektórych krajach. Barneys Farm zapewnia te nasiona pod warunkiem, że nie zostaną zabrane do krajów, w których są nielegalne. Ci, którzy to robią, ponoszą wyłączną odpowiedzialność za własne działania, a Barney's Farm nie ponosi żadnej odpowiedzialności w tym zakresie. Nasz sklep internetowy jest zgodny z prawem holenderskim. Nasiona są sprzedawane wyłącznie na pamiątki, przechowywanie i konserwację genetyczną. Ogólna informacja prawna: Kiełkowanie jest nielegalne w większości krajów, sprawdź prawo swojego kraju dotyczące nasion, akcesoriów i innych produktów związanych z kulturą konopi.

Wejdź, mam 18 lat lub więcejNie akceptuję