BESTSELLERY NOWE WYDANIA ODMIANY Z WYSOKIM CBD NASIONA FEMINIZOWANE NASIONA AUTOMATY NASIONA REGULARNE TOWAR
DOM O BARNEY'S BARNEYS FARM W TRASIE OBSłUGA KLIENTA RECENZJE KOLEKCJE NASIONA MARIHUANY NASIONA FEMINIZOWANE NASIONA REGULARNE NASIONA AUTOMATY BARNEY'S TOWAR
Amnesia Haze Auto
Amnesia Haze Auto 1Amnesia Haze Auto 2Amnesia Haze Auto 3Amnesia Haze Auto 4Amnesia Haze Auto 5
Amnesia Haze Auto 6Amnesia Haze Auto 7Amnesia Haze Auto 8Amnesia Haze Auto 9Amnesia Haze Auto 10

AMNESIA HAZE AUTO STRAIN

TA WIELOKROTNIE NAGRADZANA LEGENDA AMSTERDAMU, TERAZ SKRZYżOWANA Z NASZYM BF SUPER AUTO #1

 
RATING
Amnesia Haze x BF Super Auto #1
WYBIERZ ROZMIAR OPAKOWANIA

Amnesia Haze Auto Nasiona Marihuany

AMNESIA HAZE AUTO AMNESIA HAZE AUTO to prawdopodobnie jedna z najbardziej ekscytujących premier, jakie farma Barney's wypuściła od jakiegoś czasu, długo oczekiwana i spóźniona ewolucja prawdziwego klasyka. Przodkowie genetyki AMNESIA HAZE zapierają dech w piersiach, krzyżując rasy z Azji Południowo-Wschodniej (tajski, kambodżański, laotański) z dodatkiem jamajskich odmian Haze z domieszką akceleratora genetyki afgańsko – hawajskiej. Prawie dwie dekady temu Soma podarował jeden ze swoich najlepszych fenotypów AMNESIA HAZE Barneys Farm Labs. Te legendarne genetyki, które zdominowały amsterdamską scenę od czasu wygranej Barneya w High Times Cannabis Cup w 2004 roku, cicho kipiały w tle, znosząc złożoną fuzję z naszym BF Super Auto #1. AMNESIA HAZE AUTO to niezwykle wydajna hybryda z dominacją sativy o przyspieszonym wzroście dzięki dziedzictwu Sativy. Rośnie wyższa niż większość odmian automatycznie kwitnących do 150 cm, z rozległymi, gęstymi oliwkowozielonymi błyszczącymi strukturami kwitnienia, pokrytymi gęstymi pomarańczowymi włoskami. Jak można się spodziewać po przodkach opadających szczęką, ich intensywna mieszanka ziemistych aromatów z bogatymi, charakterystycznymi nutami cytryn i cytrusów jest natychmiast rozpoznawalna ze względu na klasykę, jaką jest. Najliczniejszymi terpenami w unikalnej fuzji Amnesia Haze Auto są kariofilen, a następnie mircen i limonen, żeby wymienić tylko kilka.Czy Amnesia Haze Auto to Indica czy Sativa?
Szczep Amnesia Haze Auto z Barneys Farm to 80% Sativa 20% Indica

Jaki jest najlepszy sposób przechowywania nasion szczepu Amnesia Haze Auto?
Aby właściwie przechowywać nasiona Amnesia Haze Auto, zaleca się przechowywanie ich w chłodnym i ciemnym miejscu w hermetycznym pojemniku, najlepiej w lodówce z odpowiednią etykietą i datą, unikając zamrażania.

Jaka jest najlepsza metoda kiełkowania nasion szczepu Amnesia Haze Auto?
Istnieje wiele technik kiełkowania nasion marihuany Amnesia Haze Auto, jeśli jest to dozwolone w Twojej lokalizacji. Metoda z ręcznikiem papierowym jest powszechną metodą, w której nasiona Amnesia Haze Auto umieszcza się na wilgotnym ręczniku papierowym i przykrywa innym wilgotnym ręcznikiem papierowym, aby zachować wilgoć. Następnie trzymaj ręcznik papierowy w ciepłym, ciemnym miejscu i sprawdzaj go codziennie, aby upewnić się, że pozostaje wilgotny. Kiedy nasiona Amnesia Haze Auto wykiełkują, delikatnie umieść je w glebie lub podobnym podłożu uprawnym..

aka jest najlepsza temperatura do kiełkowania nasion konopi Amnesia Haze Auto?
Nasiona konopi Amnesia Haze Auto kiełkują w temperaturach od 70°F do 90°F (21°C do 32°C). Temperatury poniżej 70°F (21°C) i powyżej 90°F (32°C) mogą zapobiegać lub osłabiać zdrową kiełkowanie. Niskie temperatury opóźniają lub nawet zatrzymują kiełkowanie. Wysokie temperatury mogą powodować słabe kiełkowanie, zahamowany lub wolny wzrost, co również zwiększa możliwość wysychania sadzonek.

Amnesia Haze Auto Nasiona Marihuany SPECYFIKACJA

Feminizowane
Automatycznie Kwitnący
Amnesia Haze x BF Super Auto #1
230-300 gr/plant
500 – 600 gr/m˛
65 - 70
90-110cm
100-140cm
20%
80%
GŁÓWNIE SATIVA
Orzeźwiające, Cytryny, Owoce Cytrusowe i Ziemista Sosna.
Ziemiste aromaty z bogatymi, charakterystycznymi nutami cytryn i cytrusów.
GORĄCY I UMIARKOWANY
SPECYFIKACJA
Feminizowane
Automatycznie Kwitnący
Amnesia Haze x BF Super Auto #1
230-300 gr/plant
500 – 600 gr/m˛
65 - 70
90-110cm
100-140cm
20%
80%
GŁÓWNIE SATIVA
Orzeźwiające, Cytryny, Owoce Cytrusowe i Ziemista Sosna.
Ziemiste aromaty z bogatymi, charakterystycznymi nutami cytryn i cytrusów.
GORĄCY I UMIARKOWANY

Treść dostępna tylko dla osów dorosłych w wieku 18 lat lub starszych, wejście na stronę barneysfarm.com jest zarezerwowane tylko dla osób pełnoletnich. W Holandii wiek pełnoletności wynosi 18 lat, sprawdź swoje lokalne przepisy i szanuj je. Wysyłamy nasze nasiona marihuany z zastrzeżeniem, że nie będą wykorzystywane w sprzeczności z prawem krajowym. Klienci muszą mieć świadomość, że nasiona konopi są nielegalne w niektórych krajach. Barneys Farm zapewnia te nasiona pod warunkiem, że nie zostaną zabrane do krajów, w których są nielegalne. Ci, którzy to robią, ponoszą wyłączną odpowiedzialność za własne działania, a Barney's Farm nie ponosi żadnej odpowiedzialności w tym zakresie. Nasz sklep internetowy jest zgodny z prawem holenderskim. Nasiona są sprzedawane wyłącznie na pamiątki, przechowywanie i konserwację genetyczną. Ogólna informacja prawna: Kiełkowanie jest nielegalne w większości krajów, sprawdź prawo swojego kraju dotyczące nasion, akcesoriów i innych produktów związanych z kulturą konopi.

Wejdź, mam 18 lat lub więcejNie akceptuję