BESTSELLERY NOWE WYDANIA ODMIANY Z WYSOKIM CBD NASIONA FEMINIZOWANE NASIONA AUTOMATY NASIONA REGULARNE TOWAR
DOM O BARNEY'S BARNEYS FARM W TRASIE OBSłUGA KLIENTA RECENZJE KOLEKCJE NASIONA MARIHUANY NASIONA FEMINIZOWANE NASIONA REGULARNE NASIONA AUTOMATY BARNEY'S TOWAR
Acapulco Gold
Acapulco Gold 1Acapulco Gold 2Acapulco Gold 3Acapulco Gold 4Acapulco Gold 5
Acapulco Gold 6Acapulco Gold 7Acapulco Gold 8Acapulco Gold 9

ACAPULCO GOLD STRAIN

PRZYNIEś TROCHę MEKSYKAńSKIEJ MAGII DO SWOJEGO żYCIA Z INSPIRUJąCYM ACAPULCO GOLD

Cup Winner
RATING
Central American
WYBIERZ ROZMIAR OPAKOWANIA

Acapulco Gold Nasiona Marihuany

Barneys Farm cały czas pracuje nad udoskonalaniem genetyki marihuany, poprawiając wybór nasion i proces hodowli aby stworzyć coś, co zapiera dech w piersiach. ACAPULCO GOLD to nowa generacja marihuany. Jak jej oryginalny imiennik, ACAPULCO GOLD tworzy gęste topy, pokryte pięknymi czerwonobrązowymi włoskami oraz kryształkami THC. Dym ma intensywny aromat koktajlu owocowego który utrzymuje się godzinami. Jest to odmiana z przewagą Sativy która oferuje długotrwały haj, redukuje, redukuje uczucie stresu i dodaje optymizmu. ACAPULCO GOLD  znacznie przewyższa rapsodyjny dym z przeszłości.Czy Acapulco Gold to Indica czy Sativa?
Szczep Acapulco Gold z Barneys Farm to 70% Sativa 30% Indica

Jaki jest najlepszy sposób przechowywania nasion szczepu Acapulco Gold?
Aby właściwie przechowywać nasiona Acapulco Gold, zaleca się przechowywanie ich w chłodnym i ciemnym miejscu w hermetycznym pojemniku, najlepiej w lodówce z odpowiednią etykietą i datą, unikając zamrażania.

Jaka jest najlepsza metoda kiełkowania nasion szczepu Acapulco Gold?
Istnieje wiele technik kiełkowania nasion marihuany Acapulco Gold, jeśli jest to dozwolone w Twojej lokalizacji. Metoda z ręcznikiem papierowym jest powszechną metodą, w której nasiona Acapulco Gold umieszcza się na wilgotnym ręczniku papierowym i przykrywa innym wilgotnym ręcznikiem papierowym, aby zachować wilgoć. Następnie trzymaj ręcznik papierowy w ciepłym, ciemnym miejscu i sprawdzaj go codziennie, aby upewnić się, że pozostaje wilgotny. Kiedy nasiona Acapulco Gold wykiełkują, delikatnie umieść je w glebie lub podobnym podłożu uprawnym..

aka jest najlepsza temperatura do kiełkowania nasion konopi Acapulco Gold?
Nasiona konopi Acapulco Gold kiełkują w temperaturach od 70°F do 90°F (21°C do 32°C). Temperatury poniżej 70°F (21°C) i powyżej 90°F (32°C) mogą zapobiegać lub osłabiać zdrową kiełkowanie. Niskie temperatury opóźniają lub nawet zatrzymują kiełkowanie. Wysokie temperatury mogą powodować słabe kiełkowanie, zahamowany lub wolny wzrost, co również zwiększa możliwość wysychania sadzonek.

Acapulco Gold Nasiona Marihuany SPECYFIKACJA

Feminizowane
NORMALNY
Central American
Mózgowy, pobudzający, energetyzujący, twórczy, euforyczny, uszczęśliwiający
1500 gr/plant
500
600-700 gr/m˛
700
500
12-12
18-24
60 - 70
PAŹDZIERNIK
2nd-3rd week
ŚREDNI
2
1
100/110cm
100-110cm
150-200cm
20cm
10
10
20
30%
70%
0%
GŁÓWNIE SATIVA
Cytrusy, Kawowy, Kremowy, Sosnowy, Słodki, Drzewny
Ziemisty, sosnowy, cierpki, słodki
3
20
Cool, Hot & Temperate
100
SPECYFIKACJA
Feminizowane
NORMALNY
Central American
Mózgowy, pobudzający, energetyzujący, twórczy, euforyczny, uszczęśliwiający
1500 gr/plant
500
600-700 gr/m˛
700
500
12-12
18-24
60 - 70
PAŹDZIERNIK
2nd-3rd week
ŚREDNI
2
1
100/110cm
100-110cm
150-200cm
20cm
10
10
20
30%
70%
0%
GŁÓWNIE SATIVA
Cytrusy, Kawowy, Kremowy, Sosnowy, Słodki, Drzewny
Ziemisty, sosnowy, cierpki, słodki
3
20
Cool, Hot & Temperate
100

Treść dostępna tylko dla osów dorosłych w wieku 18 lat lub starszych, wejście na stronę barneysfarm.com jest zarezerwowane tylko dla osób pełnoletnich. W Holandii wiek pełnoletności wynosi 18 lat, sprawdź swoje lokalne przepisy i szanuj je. Wysyłamy nasze nasiona marihuany z zastrzeżeniem, że nie będą wykorzystywane w sprzeczności z prawem krajowym. Klienci muszą mieć świadomość, że nasiona konopi są nielegalne w niektórych krajach. Barneys Farm zapewnia te nasiona pod warunkiem, że nie zostaną zabrane do krajów, w których są nielegalne. Ci, którzy to robią, ponoszą wyłączną odpowiedzialność za własne działania, a Barney's Farm nie ponosi żadnej odpowiedzialności w tym zakresie. Nasz sklep internetowy jest zgodny z prawem holenderskim. Nasiona są sprzedawane wyłącznie na pamiątki, przechowywanie i konserwację genetyczną. Ogólna informacja prawna: Kiełkowanie jest nielegalne w większości krajów, sprawdź prawo swojego kraju dotyczące nasion, akcesoriów i innych produktów związanych z kulturą konopi.

Wejdź, mam 18 lat lub więcejNie akceptuję