BESTSELLERY NOWE WYDANIA ODMIANY Z WYSOKIM CBD NASIONA FEMINIZOWANE NASIONA AUTOMATY NASIONA REGULARNE TOWAR
DOM O BARNEY'S BARNEYS FARM W TRASIE OBSłUGA KLIENTA RECENZJE KOLEKCJE NASIONA MARIHUANY NASIONA FEMINIZOWANE NASIONA REGULARNE NASIONA AUTOMATY BARNEY'S TOWAR
Sweet Tooth #1
Sweet Tooth #1 1Sweet Tooth #1 2Sweet Tooth #1 3Sweet Tooth #1 4Sweet Tooth #1 5
Sweet Tooth #1 6Sweet Tooth #1 7Sweet Tooth #1 8Sweet Tooth #1 9Sweet Tooth #1 10

SWEET TOOTH #1 STRAIN

WEJDź W PYSZNY śWIAT INTRYGUJąCEJ WOLNOśCI Z Tą SłODKą GWIAZDą

Cup Winner
RATING
Afghani x Nepalese x Hawaiian
WYBIERZ ROZMIAR OPAKOWANIA
  • Przepraszamy, te nasiona nie są obecnie dostępne do kupienia.
  • Chcesz, abyśmy wysłali Ci wiadomość e-mail, gdy te nasiona wrócą do sprzedaży?

Sweet Tooth #1 Nasiona Marihuany

SWEET TOOTH #1™ błyskawicznie podbił świat na początku lat 2000, wygrywając trzy kolejne Cannabis Cup z rzędu. Słynący ze swojego intensywnego, słodkiego grejpfrutowego smaku i doskonałej wydajności, szczep posiada zbitą strukturę i szybko kwitnie, rodząc niesamowicie obfite plony w postaci zbitych pąków ociekających ogromną ilością żywicy. W końcowych tygodniach kwitnienia gałęzie potrzebują dodatkowego podparcia. Z nasion wyrasta odporna na pleśń roślina, będąca w stanie dostosować się do ekstremalnych warunków, dzięki czemu jest łatwa w uprawie na wszystkich etapach wzrostu. Słodki, grejpfrutowy smak zachwyci zarówno koneserów, jak i początkujących hodowców, jedna z tych odmian które po porostu trzeba mieć.

Sweet Tooth #1 Nasiona Marihuany SPECYFIKACJA

Feminizowane
NORMALNY
Afghani x Nepalese x Hawaiian
Uspokaja Nerwy, Wesoły, Relaksujący
800 +
550 gr/m˛
800+
55 - 60
WRZESIEŃ
3rd-4th week
80/90cm
90cm
100-140cm
ŚREDNI
70%
30%
Grejpfrut, Dojrzałe Mango, Ziemisty
Drzewny, Kwiatowy, Borówkowy
SPECYFIKACJA
Feminizowane
NORMALNY
Afghani x Nepalese x Hawaiian
Uspokaja Nerwy, Wesoły, Relaksujący
800 +
550 gr/m˛
800+
55 - 60
WRZESIEŃ
3rd-4th week
80/90cm
90cm
100-140cm
ŚREDNI
70%
30%
Grejpfrut, Dojrzałe Mango, Ziemisty
Drzewny, Kwiatowy, Borówkowy

Treść dostępna tylko dla osów dorosłych w wieku 18 lat lub starszych, wejście na stronę barneysfarm.com jest zarezerwowane tylko dla osób pełnoletnich. W Holandii wiek pełnoletności wynosi 18 lat, sprawdź swoje lokalne przepisy i szanuj je. Wysyłamy nasze nasiona marihuany z zastrzeżeniem, że nie będą wykorzystywane w sprzeczności z prawem krajowym. Klienci muszą mieć świadomość, że nasiona konopi są nielegalne w niektórych krajach. Barneys Farm zapewnia te nasiona pod warunkiem, że nie zostaną zabrane do krajów, w których są nielegalne. Ci, którzy to robią, ponoszą wyłączną odpowiedzialność za własne działania, a Barney's Farm nie ponosi żadnej odpowiedzialności w tym zakresie. Nasz sklep internetowy jest zgodny z prawem holenderskim. Nasiona są sprzedawane wyłącznie na pamiątki, przechowywanie i konserwację genetyczną. Ogólna informacja prawna: Kiełkowanie jest nielegalne w większości krajów, sprawdź prawo swojego kraju dotyczące nasion, akcesoriów i innych produktów związanych z kulturą konopi.

Wejdź, mam 18 lat lub więcejNie akceptuję