BESTSELLERY NOWE WYDANIA ODMIANY Z WYSOKIM CBD NASIONA FEMINIZOWANE NASIONA AUTOMATY NASIONA REGULARNE TOWAR
DOM O BARNEY'S BARNEYS FARM W TRASIE OBSłUGA KLIENTA RECENZJE KOLEKCJE NASIONA MARIHUANY NASIONA FEMINIZOWANE NASIONA REGULARNE NASIONA AUTOMATY BARNEY'S TOWAR
Gorilla Glue Auto
Gorilla Glue Auto 1Gorilla Glue Auto 2Gorilla Glue Auto 3Gorilla Glue Auto 4Gorilla Glue Auto 5
Gorilla Glue Auto 6Gorilla Glue Auto 7Gorilla Glue Auto 8Gorilla Glue Auto 9Gorilla Glue Auto 10

GORILLA GLUE AUTO STRAIN

POCZUJ MOC DżUNGLI DZIęKI GORILLA GLUE AUTO

 
RATING
Gorilla Glue #4 x BF Super Auto #1
33% OFF
WYBIERZ ROZMIAR OPAKOWANIA

Gorilla Glue Auto Nasiona Marihuany

Śledź Toni13 Barneys Farm Oficjalnego hodowcę testowego już dziś! Zobacz  jego wynik testowy GORILLA GLUE AUTO - https://cultivandomedicina.com/blog-cultivo-marihuana - https://www.facebook.com/pg/Toni13A/posts/ GORILLA GLUE AUTO przez Barney's Farm jest szybko kwitnącą hybrydą, która sklei cię w dowolnym miejscu. To nie jest roślina dla początkujących, a jej silne uderzenia należy traktować z szacunkiem. Ta nowa superszybka wersja 55% Indica naszego wspaniałego Gorilla Glue w połączeniu z ekscytującą nową generacją BF Super Auto # 1 daje ogromne plony 600 g / m2, rosnąc do wysokości 110 cm. Wspaniałe zapachy kawy i śmietany można wyczuć podczas kwitnienia. W połączeniu z notowanymi na poziomie 25% poziomami THC możesz zrozumieć głęboką miłość ludzi do tej wyjątkowej rośliny. W ciągu zaledwie 70-75 dni z tego monstrualnego kwiatu kwitną ogromne pachnące kwiaty o bardzo wąskich odstępach między węzłami. Ciesz się psychodelicznym entuzjazmem z tego dominującego dodatku Indica do naszej automatycznie kwitnącej kolekcji Cali, GORILLA GLUE AUTO firmy Barney's Farm.Czy Gorilla Glue Auto to Indica czy Sativa?
Szczep Gorilla Glue Auto z Barneys Farm to 45% Sativa 55% Indica

Jaki jest najlepszy sposób przechowywania nasion szczepu Gorilla Glue Auto?
Aby właściwie przechowywać nasiona Gorilla Glue Auto, zaleca się przechowywanie ich w chłodnym i ciemnym miejscu w hermetycznym pojemniku, najlepiej w lodówce z odpowiednią etykietą i datą, unikając zamrażania.

Jaka jest najlepsza metoda kiełkowania nasion szczepu Gorilla Glue Auto?
Istnieje wiele technik kiełkowania nasion marihuany Gorilla Glue Auto, jeśli jest to dozwolone w Twojej lokalizacji. Metoda z ręcznikiem papierowym jest powszechną metodą, w której nasiona Gorilla Glue Auto umieszcza się na wilgotnym ręczniku papierowym i przykrywa innym wilgotnym ręcznikiem papierowym, aby zachować wilgoć. Następnie trzymaj ręcznik papierowy w ciepłym, ciemnym miejscu i sprawdzaj go codziennie, aby upewnić się, że pozostaje wilgotny. Kiedy nasiona Gorilla Glue Auto wykiełkują, delikatnie umieść je w glebie lub podobnym podłożu uprawnym..

aka jest najlepsza temperatura do kiełkowania nasion konopi Gorilla Glue Auto?
Nasiona konopi Gorilla Glue Auto kiełkują w temperaturach od 70°F do 90°F (21°C do 32°C). Temperatury poniżej 70°F (21°C) i powyżej 90°F (32°C) mogą zapobiegać lub osłabiać zdrową kiełkowanie. Niskie temperatury opóźniają lub nawet zatrzymują kiełkowanie. Wysokie temperatury mogą powodować słabe kiełkowanie, zahamowany lub wolny wzrost, co również zwiększa możliwość wysychania sadzonek.

Gorilla Glue Auto Nasiona Marihuany SPECYFIKACJA

Feminizowane
Automatycznie Kwitnący
Gorilla Glue #4 x BF Super Auto #1
Ciężkie Upalenie
230-300 gr/plant
500 – 600 gr/m˛
70 - 75
80-100cm
100-130cm
ŚREDNI
55%
45%
GŁÓWNIE INDIKA
Kremowy
Kawa i Przyprawy
SPECYFIKACJA
Feminizowane
Automatycznie Kwitnący
Gorilla Glue #4 x BF Super Auto #1
Ciężkie Upalenie
230-300 gr/plant
500 – 600 gr/m˛
70 - 75
80-100cm
100-130cm
ŚREDNI
55%
45%
GŁÓWNIE INDIKA
Kremowy
Kawa i Przyprawy

Treść dostępna tylko dla osów dorosłych w wieku 18 lat lub starszych, wejście na stronę barneysfarm.com jest zarezerwowane tylko dla osób pełnoletnich. W Holandii wiek pełnoletności wynosi 18 lat, sprawdź swoje lokalne przepisy i szanuj je. Wysyłamy nasze nasiona marihuany z zastrzeżeniem, że nie będą wykorzystywane w sprzeczności z prawem krajowym. Klienci muszą mieć świadomość, że nasiona konopi są nielegalne w niektórych krajach. Barneys Farm zapewnia te nasiona pod warunkiem, że nie zostaną zabrane do krajów, w których są nielegalne. Ci, którzy to robią, ponoszą wyłączną odpowiedzialność za własne działania, a Barney's Farm nie ponosi żadnej odpowiedzialności w tym zakresie. Nasz sklep internetowy jest zgodny z prawem holenderskim. Nasiona są sprzedawane wyłącznie na pamiątki, przechowywanie i konserwację genetyczną. Ogólna informacja prawna: Kiełkowanie jest nielegalne w większości krajów, sprawdź prawo swojego kraju dotyczące nasion, akcesoriów i innych produktów związanych z kulturą konopi.

Wejdź, mam 18 lat lub więcejNie akceptuję