BESTSELLERY NOWE WYDANIA ODMIANY Z WYSOKIM CBD NASIONA FEMINIZOWANE NASIONA AUTOMATY NASIONA REGULARNE TOWAR
DOM O BARNEY'S BARNEYS FARM W TRASIE OBSłUGA KLIENTA RECENZJE KOLEKCJE NASIONA MARIHUANY NASIONA FEMINIZOWANE NASIONA REGULARNE NASIONA AUTOMATY BARNEY'S TOWAR
Blue Cheese Auto
Blue Cheese Auto 1Blue Cheese Auto 2Blue Cheese Auto 3Blue Cheese Auto 4Blue Cheese Auto 5
Blue Cheese Auto 6Blue Cheese Auto 7Blue Cheese Auto 8Blue Cheese Auto 9Blue Cheese Auto 10

BLUE CHEESE AUTO STRAIN

SKOSZTUJ SEROWYCH PąCZKóW W MGNIENIU OKA DZIęKI TEJ AUTOMATYCZNIE KWITNąCEJ WERSJI NASZEGO KLASYCZNEGO BLUE CHEESE

 
RATING
Cheese x Blueberry x Ruderalis
33% OFF
WYBIERZ ROZMIAR OPAKOWANIA

Blue Cheese Auto Nasiona Marihuany

Klasyczny BLUE CHEESE jest teraz dostępny w wersji automatycznie kwitnącej. Gatunek jest prosty w uprawie, a jego wysoka produktywność czyni go jednym z najlepszych automatycznie kwitnących gatunków na rynku. Ten przełomowy gatunek jest efektem skrzyżowania BLUE CHEESE z unikalnym gatunkiem Ruderalis. Roślina nie potrzebuje dużo uwagi i zakwitnie w większości rodzajów środowiska; wegetacja automatycznie przechodzi w dojrzewanie w piątym tygodniu. Ziemisty zapach i serowy smak oryginalnego, apetycznego BLUE CHEESE dominuje w tej automatycznie kwitnącej odmianie, która sprawi że zawsze będziesz chcieć więcej.    Czy Blue Cheese Auto to Indica czy Sativa?
Szczep Blue Cheese Auto z Barneys Farm to 20% Sativa 80% Indica

Jaki jest najlepszy sposób przechowywania nasion szczepu Blue Cheese Auto?
Aby właściwie przechowywać nasiona Blue Cheese Auto, zaleca się przechowywanie ich w chłodnym i ciemnym miejscu w hermetycznym pojemniku, najlepiej w lodówce z odpowiednią etykietą i datą, unikając zamrażania.

Jaka jest najlepsza metoda kiełkowania nasion szczepu Blue Cheese Auto?
Istnieje wiele technik kiełkowania nasion marihuany Blue Cheese Auto, jeśli jest to dozwolone w Twojej lokalizacji. Metoda z ręcznikiem papierowym jest powszechną metodą, w której nasiona Blue Cheese Auto umieszcza się na wilgotnym ręczniku papierowym i przykrywa innym wilgotnym ręcznikiem papierowym, aby zachować wilgoć. Następnie trzymaj ręcznik papierowy w ciepłym, ciemnym miejscu i sprawdzaj go codziennie, aby upewnić się, że pozostaje wilgotny. Kiedy nasiona Blue Cheese Auto wykiełkują, delikatnie umieść je w glebie lub podobnym podłożu uprawnym..

aka jest najlepsza temperatura do kiełkowania nasion konopi Blue Cheese Auto?
Nasiona konopi Blue Cheese Auto kiełkują w temperaturach od 70°F do 90°F (21°C do 32°C). Temperatury poniżej 70°F (21°C) i powyżej 90°F (32°C) mogą zapobiegać lub osłabiać zdrową kiełkowanie. Niskie temperatury opóźniają lub nawet zatrzymują kiełkowanie. Wysokie temperatury mogą powodować słabe kiełkowanie, zahamowany lub wolny wzrost, co również zwiększa możliwość wysychania sadzonek.

Blue Cheese Auto Nasiona Marihuany SPECYFIKACJA

Feminizowane
Automatycznie Kwitnący
Cheese x Blueberry x Ruderalis
Zrelaksowany, Szczęśliwy, Mózgowy, Spokojny, Kojący, Budujący, Spokojny
180-250 gr/plant
450 – 550 gr/m˛
500
70 - 75
80-100cm
90-120cm
KRÓTKI
80/100cm
80%
20%
GŁÓWNIE INDIKA
Pikantny, Łagodny Kremowy Ser, Borówkowy, Jagodowy
Dojrzały Ser, Słodki, Owocowy, Śmierdzący zapach
GORĄCY
Stable
SPECYFIKACJA
Feminizowane
Automatycznie Kwitnący
Cheese x Blueberry x Ruderalis
Zrelaksowany, Szczęśliwy, Mózgowy, Spokojny, Kojący, Budujący, Spokojny
180-250 gr/plant
450 – 550 gr/m˛
500
70 - 75
80-100cm
90-120cm
KRÓTKI
80/100cm
80%
20%
GŁÓWNIE INDIKA
Pikantny, Łagodny Kremowy Ser, Borówkowy, Jagodowy
Dojrzały Ser, Słodki, Owocowy, Śmierdzący zapach
GORĄCY
Stable

Treść dostępna tylko dla osów dorosłych w wieku 18 lat lub starszych, wejście na stronę barneysfarm.com jest zarezerwowane tylko dla osób pełnoletnich. W Holandii wiek pełnoletności wynosi 18 lat, sprawdź swoje lokalne przepisy i szanuj je. Wysyłamy nasze nasiona marihuany z zastrzeżeniem, że nie będą wykorzystywane w sprzeczności z prawem krajowym. Klienci muszą mieć świadomość, że nasiona konopi są nielegalne w niektórych krajach. Barneys Farm zapewnia te nasiona pod warunkiem, że nie zostaną zabrane do krajów, w których są nielegalne. Ci, którzy to robią, ponoszą wyłączną odpowiedzialność za własne działania, a Barney's Farm nie ponosi żadnej odpowiedzialności w tym zakresie. Nasz sklep internetowy jest zgodny z prawem holenderskim. Nasiona są sprzedawane wyłącznie na pamiątki, przechowywanie i konserwację genetyczną. Ogólna informacja prawna: Kiełkowanie jest nielegalne w większości krajów, sprawdź prawo swojego kraju dotyczące nasion, akcesoriów i innych produktów związanych z kulturą konopi.

Wejdź, mam 18 lat lub więcejNie akceptuję